DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer prezentuje nowe gamingowe laptopy Blade na CES 2022
Razer prezentuje nowe gamingowe laptopy Blade na CES 2022

Newsy

Razer prezentuje nowe gamingowe laptopy Blade na CES 2022

Razer na CES 2022 zaprezentował nowe gamingowe laptopy z serii Blade, w tym Razer Blade 14, Razer Blade 15 i Razer Blade 17.

Firma Razer podczas targów CES 2022 zaprezentowała nowe gamingowe laptopy z serii Blade, w tym Razer Blade 14, Razer Blade 15 i Razer Blade 17. Laptopy zostały wzbogacone o niedawno ogłoszone procesory graficzne NVIDIA GeForce RTX serii 30 do laptopów (do modelu RTX 3080 Ti włącznie). Urządzenia mają zainstalowany system operacyjny Windows 11. Wszystkie nowe laptopy gamingowe Razera otrzymały również pamięć DDR5, która zapewnia błyskawiczną szybkość taktowania aż do 4800 MHz. Oznacza to wzrost częstotliwości nawet o 50% w porównaniu z poprzednią generacją.
Razer prezentuje nowe gamingowe laptopy Blade na CES 2022

Razer prezentuje nowe gamingowe laptopy Blade na CES 2022

„Seria Razer Blade to nadal najlepsze laptopy do gier, zapewniające wydajność komputerów stacjonarnych podczas pracy mobilnej” — mówi Travis Furst, starszy dyrektor w dziale Razer Systems. „Dodatkowo, dzięki oszałamiającym wyświetlaczom, sterownikom NVIDIA Studio i procesorom z nawet 14 rdzeniami twórcy otrzymali możliwość pracy z dowolnego miejsca. Użytkownicy będą mogli wybrać dowolny model lub konfigurację sprzętową, która najlepiej odpowiada ich potrzebom w zakresie gier lub tworzenia, jednocześnie zyskując to, co najnowsze i najlepsze w technologiach graficznej, pamięci i przetwarzania”.

Laptopy z NVIDIA GeForce RTX oparto na rewolucyjnej architekturze Ampere, z rdzeniami RT drugiej generacji do obsługi ray tracingu i rdzeniami Tensor trzeciej generacji do obsługi DLSS i sztucznej inteligencji.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Nowa karta GeForce RTX 3080 Ti (do laptopów) po raz pierwszy przenosi do świata laptopów najlepsze rozwiązania znane z klasy procesorów graficznych 80 Ti. Wyposażona w 16 GB najszybszej pamięci GDDR6, jaka kiedykolwiek pojawiła się w laptopach, RTX 3080 Ti zapewnia wyższą wydajność niż desktopowy TITAN RTX. Nowy procesor graficzny GeForce RTX 3070 Ti jest do 70% szybszy niż mobilne karty RTX 2070 SUPER i może dostarczyć 100 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p.

Ponadto, nowa czwarta generacja technologii Max-Q, z CPU Optimizer, Rapid Core Scaling i funkcją Battery Boost 2.0, dodatkowo zwiększa wydajność, wydajność i żywotność baterii.

Ceny nowych Razer Blade zaczynają się od 2 199,99 € (sugerowana cena detaliczna). Laptop będzie dostępny w przedsprzedaży na Razer.com.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.