DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Razer świętuje multi-platformową premierę spod znaku OUYA. Znana z PC/Mac gra indie “Gurgamoth” trafia na Androida

OUYA Publishing ogłasza premierę rozszerzonej edycji gry Gurgamoth. Oryginalnie wydany na PC i Mac przez studio indie Galvanic Games, doceniany na festiwalach tytuł ukazujący latającą morderczą walkę na arenie, jest już czwartym tytułem w dystrybucji OUYA Publishing, którego właścicielem jest Razer.

Gurgamoth logo

Gracze mogą już teraz cieszyć się androidową wersją Gurgamoth na Razer Forge TV, Android TV, Amazon Fire TV oraz NVIDIA Shield w cenie 23,99zł. To już czwarty tytuł wieloplatformowy OUYA Publishing, po Mercenary Kings od Tribute Games, ChargeShot od Cowboy Color i Mimic Arena studia Tiny Horse Games. OUYA Publishing współfinansowało także wydanie tytułu Numinous Games, głośnej gry That Dragon Cancer.

Gurgamoth znany był początkowo pod tytułem “Gurgamoth Żyje”, a jego twórcy, Galvanic Games, zbudowali pierwszą wersję w czasie Game Jamu Playfab 2015 w Seattle. W konkursie uzyskali nagrodę Wybór Graczy, a zespół postanowił dopracować koncepcję i wypuścić swoje dzieło jako niewielką grę indie. Po „małej”, halloweenowej premierze w serwisie itch.io, w procesie Steam Greenlight i w trakcie przygotowań do wydania pełnej wersji na PC i Maca, Galvanic Games dodało do gry nieboską masę nowej, mrocznej treści i skróciło tytuł do samego dobitnego i gardłowego GUR-GA-MOTH.

Gurgamoth to wyśmienity miks imprezowego chaosu, strategii i współzawodnictwa – idealna gra kanapowa do zabawy z przyjaciółmi, lub – jeśli akurat żadnych nie ma w pobliżu, do satysfakcjonującego łomotania przebrzydłych botów.


Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...