DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Razer świętuje multi-platformową premierę spod znaku OUYA. Znana z PC/Mac gra indie “Gurgamoth” trafia na Androida

OUYA Publishing ogłasza premierę rozszerzonej edycji gry Gurgamoth. Oryginalnie wydany na PC i Mac przez studio indie Galvanic Games, doceniany na festiwalach tytuł ukazujący latającą morderczą walkę na arenie, jest już czwartym tytułem w dystrybucji OUYA Publishing, którego właścicielem jest Razer.

Gurgamoth logo

Gracze mogą już teraz cieszyć się androidową wersją Gurgamoth na Razer Forge TV, Android TV, Amazon Fire TV oraz NVIDIA Shield w cenie 23,99zł. To już czwarty tytuł wieloplatformowy OUYA Publishing, po Mercenary Kings od Tribute Games, ChargeShot od Cowboy Color i Mimic Arena studia Tiny Horse Games. OUYA Publishing współfinansowało także wydanie tytułu Numinous Games, głośnej gry That Dragon Cancer.

Gurgamoth znany był początkowo pod tytułem “Gurgamoth Żyje”, a jego twórcy, Galvanic Games, zbudowali pierwszą wersję w czasie Game Jamu Playfab 2015 w Seattle. W konkursie uzyskali nagrodę Wybór Graczy, a zespół postanowił dopracować koncepcję i wypuścić swoje dzieło jako niewielką grę indie. Po „małej”, halloweenowej premierze w serwisie itch.io, w procesie Steam Greenlight i w trakcie przygotowań do wydania pełnej wersji na PC i Maca, Galvanic Games dodało do gry nieboską masę nowej, mrocznej treści i skróciło tytuł do samego dobitnego i gardłowego GUR-GA-MOTH.

Gurgamoth to wyśmienity miks imprezowego chaosu, strategii i współzawodnictwa – idealna gra kanapowa do zabawy z przyjaciółmi, lub – jeśli akurat żadnych nie ma w pobliżu, do satysfakcjonującego łomotania przebrzydłych botów.


Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama