DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Razer wprowadził zestaw akcesoriów dla wszystkich fanów Overwatch!

overwatchrazer

Gracze z niecierpliwością wyczekujący pierwszej w historii strzelanki od Blizzarda powinni być zadowoleni! Firma Razer wypuściła na rynek headset ManO’War Tournament Edition (TE), klawiaturę BlackWidow Chroma, myszkę DeathAdder oraz podkładkę Goliathus z motywami graficznymi z gry.

Dzięki integracji z Overwatch, każdy posiadacz urządzeń z linii Chroma może wykorzystać specjalne efekty świetlne.

Jesteśmy dumni, że dzięki niesamowitemu dźwiękowi oraz urządzeniom z dedykowanym motywem i efektami świetlnymi Chroma, możemy zapewnić fanom Overwatch jeszcze głębsze doświadczenia płynące z gry.

Overwatch jest jedną z najbardziej dynamicznych i imponujących wizualnie gier, z jakimi miałem do czynienia w ostatnich latach. A nasze urządzenia peryferyjnie, stworzone wspólnie z Blizzardem sprawiają, że zabawa będzie miała nowy wymiar.

Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer

Galeria

Overwatch_BlackWidow_1 Overwatch_BlackWidow_2 Overwatch_DeathAdder_1 Overwatch_DeathAdder_2 Overwatch_Goliathus_1 Overwatch_Goliathus_2 Overwatch_ManO'War TE_1 Overwatch_ManO'War TE_2 Overwatch_ManO'War TE_3

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.