DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Razer wprowadził zestaw akcesoriów dla wszystkich fanów Overwatch!

overwatchrazer

Gracze z niecierpliwością wyczekujący pierwszej w historii strzelanki od Blizzarda powinni być zadowoleni! Firma Razer wypuściła na rynek headset ManO’War Tournament Edition (TE), klawiaturę BlackWidow Chroma, myszkę DeathAdder oraz podkładkę Goliathus z motywami graficznymi z gry.

Dzięki integracji z Overwatch, każdy posiadacz urządzeń z linii Chroma może wykorzystać specjalne efekty świetlne.

Jesteśmy dumni, że dzięki niesamowitemu dźwiękowi oraz urządzeniom z dedykowanym motywem i efektami świetlnymi Chroma, możemy zapewnić fanom Overwatch jeszcze głębsze doświadczenia płynące z gry.

Overwatch jest jedną z najbardziej dynamicznych i imponujących wizualnie gier, z jakimi miałem do czynienia w ostatnich latach. A nasze urządzenia peryferyjnie, stworzone wspólnie z Blizzardem sprawiają, że zabawa będzie miała nowy wymiar.

Reklama

Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer

Galeria

Overwatch_BlackWidow_1 Overwatch_BlackWidow_2 Overwatch_DeathAdder_1 Overwatch_DeathAdder_2 Overwatch_Goliathus_1 Overwatch_Goliathus_2 Overwatch_ManO'War TE_1 Overwatch_ManO'War TE_2 Overwatch_ManO'War TE_3

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Razer na CES 2022 zaprezentował nowe gamingowe laptopy z serii Blade, w tym Razer Blade 14, Razer Blade 15 i Razer Blade 17.

Sprzęt

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą - Kiyo X i Ripsaw X.

Sprzęt

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś nową klawiaturę BlackWidow V3, także w wersji bez panelu numerycznego, kontynuującą legendę pierwszej...

Sprzęt

Razer Huntsman Mini to pierwsza w historii 60-procentowa klawiatura Razera opracowana dzięki sugestiom użytkowników już teraz dostępna z tradycyjnymi klawiszami lub ulepszonymi liniowymi przełącznikami...

Reklama