DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Razer zaprasza na spotkanie z Team Kinguin, 15 grudnia w Warszawie

Na wszyskich fanów esportu będą tam czekali zawodnicy z dywizjii CS:GO Team Kinguin, między innymi Karol “rallen” Rodowicz, Wiktor “Taz” Wojtas, Jacek “Minise” Jeziak, Mikołaj “Mouz” Karolewski, Paweł “reatz” Jańczak, Kacper “Kap3r” Słoma oraz ich trener Mariusz “Loord” Cybulski. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zostać profesjonalnym esportowcem, zrobić wspólną fotkę, zdobyć autograf lub po prostu przybić piątkę, to odwiedź w sobotę salon Komputronik w warszawskim centrum handlowym Wola Park.

Team Kinguin od początku bieżącego roku blisko współpracuje z firmą Razer. Zawodnicy nie tylko korzystają z urządzeń Razera podczas turniejów i treningów, ale są również konsultantami firmy. Ich uwagi będą miały wpływ na kształt i funkcjonalność nowych modeli myszek, klawiatur czy headsetów Razera. Spotkanie z Team Kinguin jest więc także doskonałą okazją do poznania zawodników z innej strony – jako osób, których spostrzeżenia i esportowe doświadczenie są inspiracją do tworzenia jeszcze lepszego sprzętu dla graczy.

Wydarzenie odbędzie się w salonie Komputronik Wola Park, ul. Górczewska 124, Warszawa, w sobotę 15 grudnia w godzinach 14:00 – 16:00. Nie jest wymagana rejestracja, a wydarzenie będzie przyjazne wszystkim grupom wiekowym.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama