DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Realpolitiks 2 Premiara
Realpolitiks 2 Premiara

Newsy

Realpolitiks II już dostępna w wersji Wczesnego Dostępu!

Realpolitiks II jest dostępna w wersji Wczesnego Dostępu na platformach Steam, GOG oraz w innych sklepach cyfrowych w cenie 107,99 PLN. Bądź gotów objąć urząd jakiegokolwiek współczesnego państwa na świecie i wprowadź je w kolejny wiek – jako ostoję wolności i świecącą przykładem demokrację, lub stwórz swoją własną totalitarną dystopię, by móc wypowiadać wojnę swoim wrogom bez zbędnych ograniczeń!


 


Realpolitiks II jest dostępne w ramach Wczesnego Dostępu z pełną planowaną zawartością, w tym 208 współczesnymi państwami, dwoma kampaniami oraz z wieloma nowymi mechanikami i funkcjonalnościami, które w stosunku do swojego poprzednika znacząco wzbogacają rozgrywkę – m.in. poprzez wprowadzenie budynków, nowego systemu walki czy dzięki nowym technikom wywiadowczym.

Wersja Wczesnego Dostępu zawiera także bardzo oczekiwane narzędzie moderskie, które doczekało się swojego debiutu wraz z Realpolitiks II. Pozwala ono na tworzenie własnej zawartości przez graczy oraz na dokonywanie przez nich zmian w oficjalnych scenariuszach! Użytkownicy tego zaawansowanego narzędzia mają pełną swobodę w projektowaniu nowych kampanii, scenariuszy, jednostek, narodów, drzewek projektów czy w zmienianiu parametrów poszczególnych państw. Nic nie stoi na przeszkodzie by egzotyczne państwo Nauru stało się najpotężniejszym krajem na świecie!

Reklama

O Realpolitiks II


Realpolitiks 2 Premiara

Poprowadź swój naród do chwały i napisz nowy rozdział historii w Realpolitiks II; grze strategicznej czasu rzeczywistego, w której usiłujesz poprowadzić wybrany współczesny naród do globalnej dominacji. Droga do supremacji ułożona jest problemami współczesnego świata, więc przejmij kontrolę nad gospodarką swojego narodu, poprowadź armie, przeprowadzaj akcje dyplomatyczne i szpiegowskie oraz walcz z globalnymi zagrożeniami, takimi jak terroryzm, pandemie, głód i inne.


Główne cechy gry:


  • Zdominuj kulę ziemską: Wybierz dowolny naród z 208 współczesnych krajów (w tym Sealandia oraz Kiribati) i pokonaj swoich przeciwników. Dobierz odpowiednią strategię, niezależnie od tego, czy zaczniesz jako supermocarstwo, czy jako mały niezależny naród.
  • Nowoczesna wojna: Zupełnie nowy system walki umożliwia pełną kontrolę nad jednostkami na polu bitwy, uwzględniając strategiczne aspekty takie jak pogoda, teren, wyposażenie i wiele innych. Dzięki zupełnie nowemu systemowi walki twój naród może przejąć i kontrolować istotne prowincje morskie. Kontroluj morza, kontroluj świat!
  • Rozszerzony system zarządzania: Stwórz komunistyczną utopię, wolny rynek lub zostań tyranem nadzorującym każdy krok obywateli. Dysponując ponad 700 projektów i technologii, zaplanuj odpowiedni rozwój swojego państwa.
  • Ulepszona dyplomacja: Weź udział w zaawansowanych negocjacjach w celu ustanowienia nowych szlaków handlowych lub otwarcia granic do sąsiednich regionów. Dzięki jednej z najnowocześniejszych sztucznych inteligencji oraz nowym systemom sprzyjającym inwestycjom, które pozwalają ci wpływać na inne kraje – dyplomacja staje się ponownie kluczowym elementem rozgrywki.
  • Zaawansowane szpiegostwo: Przeprowadzaj tajne działania ze szpiegami, kradnij przełomowe technologie, aby dalej zwiększać siłę militarną i wynajduj nowe sposoby masowej destrukcji. Zdominuj swoich wrogów z cienia.
  • Nowe i nieprzewidywalne wydarzenia: Ponad 1000 nowych wydarzeń, od drobnych problemów prowincji po zagrażający światu spadający meteoryt. Uważaj na ciągle zmieniający się świat, ponieważ każda rozgrywka będzie zupełnie inna. Każda z 3 dostępnych kampanii będzie miała własne nieprzewidywalne wydarzenia, z którymi będziesz musiał się zmierzyć.
  • Rozwój infrastrukturą: Budynki stanowią główną część kampanii, ponieważ umożliwiają rekrutację większej liczby jednostek, szybsze szkolenie szpiegów i generałów, obronę przed atakami rakietowymi lub zwiększenie zasięgu zaopatrzenia dla twoich armii.
  • Obsługa modów: Skorzystaj z mnóstwa narzędzi w grze, aby tworzyć własne kampanie, scenariusze, jednostki i narody. Nasza gra strategiczna może stać się twoją nową grą strategiczną.

Realpolitiks II to tytuł stworzony przez Jujubee S.A. i wydany przez 1C Entertainment. Gra jest aktualnie dostępna w ramach Wczesnego Dostępu na platformach Steam, GOG i w innych sklepach cyfrowych w cenie 107,99 PLN. W celu otrzymywania najnowszych wiadomości dołącz do kanału Discord Realpolitiks II i/lub śledź profil 1C Entertainment na platformach Twitter i Facebook.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama