DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Red Dead Redemption trafi na Xbox One!

 

Zwlekałem z tym newsem dość dostatecznie długo, żeby móc stwierdzić, że to jednak prawda, a nie sen. Red Dead Redemption, czyli GTA na Dzikim Zachodzie trafił na listę tytułów kompatybilności wstecznej.

To oznacza tylko jedno – posiadacze konsol Xbox One mogą szykować miejsce na swoich dyskach twardych!

Reklama

Gra do biblioteki trafi jutro (08.07), na dodatek w bardzo atrakcyjnej cenie, a to ze względu na letnią wyprzedaż jaką teraz mamy do 11 lipca na Xbox Store. Tytuł będzie można nabyć za około 30 zł. Marne grosze, a za nie multum zabawy.

 

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Newsy

Premiera Spellforce 3 Reforced na konsolach PS4, XO, PS5 i XSX została przesunięta na 8 marca 2022 roku. Cena gry wynosi 179,99 złotych.

Gry za darmo

Kolejny etap Hitman 3 za darmo. Od 4 listopada gracze na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mogli bezpłatnie...

Reklama