DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Relaksujący puzzler Golf Peaks, właśnie zdobył kolejny szczyt debiutując dziś na Nintendo Switch

Golf to nie do końca Twoja bajka? Nie szkodzi! Golf Peaks nie wymaga żadnych umiejętności potrzebnych w tym sporcie. Odłóż więc kij golfowy na bok, a zamiast tego postaraj się w pełni wykorzystać dostępną pulę kart akcji, za pomocą których będziesz mógł skierować piłkę do dołka i odblokować następny poziom gry. Rozsiądź się więc wygodnie i zanurz w rozgrywce przepełnionej kojącą muzyką i niepowtarzalną atmosferą.  Gotowy na łamanie głowy? W takim razie odwiedź Nintendo eShop: https://www.nintendo.com/games/detail/golf-peaks-switch i zakup grę za jedyne 19,99 zł.

Golf Peaks to relaksująca gra logiczna, w której gracz zdobywa wierzchołki gór nie wspinaczką, a… grając w golfa. Ten uroczy i oparty na prostych zasadach puzzler daje graczowi do dyspozycji szereg kart akcji, dzięki którym możliwe jest poruszanie piłką na mini polu golfowym. Przyjemne, lecz wymagające zagadki logiczne wzbogacone o nieskomplikowane elementy karcianki sprawiają, że gra wciąga na długie godziny i idealnie wypełnia wolny czas. A to wszystko w akompaniamencie odprężającej muzyki i przyjemnej dla oka, minimalistycznej oprawy graficznej.GŁÓWNE CECHY GRY:

Reklama

•    Ponad 100 wymagających poziomów i 9 zróżnicowanych światów;
•    Różne rodzaje bloków, znacząco wpływające na urozmaicenie rozgrywki;
•    Karty akcji umożliwiające przemieszczanie piłeczki golfowej po polu;
•    Odprężająca oprawa muzyczna towarzysząca minimalistycznej oprawie graficznej;
•    Wsparcie dla funkcji HD Rumble;
•    Wsparcie zarówno dla kontrolerów Joy-Con™, jak i ekranu dotykowego;
•    Faktyczna umiejętność gry w golfa nie jest wymagana!


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama