DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Remake Max Payne 1 i 2 nadchodzi

Newsy

Remake Max Payne oraz Max Payne 2 nadchodzi

Remake Max Payne 1 i 2 nadchodzi. Gra pojawi się na PC oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Nadchodzi remake Max Payne oraz Max Payne 2. Studio Remedy ogłosiło, że pracuje nad odnowieniem kultowej serii strzelanek z trzeciej osoby. Gry będą dostępne tylko i wyłącznie na PC oraz konsole nowej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X|S.
Remake Max Payne 1 i 2 nadchodzi

Remake Max Payne 1 i 2 nadchodzi

Max Payne oraz Max Payne 2 są uznawane przez wielu za przełomowe produkcje, które w ogromnym stopniu wpłynęły na rozwój i popularyzację strzelanek z trzeciej osoby. Fiński producent przy produkcji będzie współpracował z Rockstar Games, którzy posiadają prawa do marki Max Payne.

„Byliśmy podekscytowani, gdy nasi przyjaciele z Remedy zwrócili się do nas z prośbą o odświeżenie oryginalnych gier Max Payne” – powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar Games

 

Gra w chwili obecnej jest w fazie koncepcyjnej. Premiera produkcji nie jest jeszcze znana.

Sprawdź również: Premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów
Może cię zainteresować: Tomb Raider na Unreal Engine 5. Reżyser Days Gone dołącza do projektu

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama