DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

RiME od Grey Box, Six Foot i Tequila Works pojawi się na Nintendo Switch już w listopadzie

Wysoko oceniana przez krytyków gra przygodowa pełna łamigłówek ukaże się na Nintendo Switch 14 listopada w Ameryce Północnej, a 17 listopada w Europie.

unnamed (1)

Grey Box i Six Foot wraz z niezależnym developerem Tequila Works ogłosili, że urokliwa gra przygodowa opierająca się na dużej ilości zagadek i łamigłówek, RiME, pojawi się na konsoli Nintendo Switch jw listopadzie tego roku – 14 listopada w Ameryce Północnej i 17 listopada na terenie Europy. Będzie dostępna w wersji cyfrowej poprzez Nintendo eShop w cenie 29,99 dolarów / 34,99 euro / 29,99 funtów.

Specjalną pudełkową edycję RiME, zawierająca pełną wersję gry oraz kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji nastrojowej, sugestywnej ścieżki dźwiękowej autorstwa Davida Garcii Diaza, będzie można kupić w sklepach w cenie 39,99 dolarów / 44,99 euro / 39,99 funtów.

„Jako ogromni fani Nintendo bardzo doceniamy cierpliwość naszych fanów, dla których Tantalus i Tequila Works kontynuują intensywną pracę nad RiME na Nintendo Switch. Wszyscy dokładamy starań, aby wszyscy gracze otrzymali rozgrywkę wysokiej jakości, na którą zasługują” – powiedział Raúl Rubio Munárriz, CEO i dyrektor kreatywny Tequila Works.

Reklama

RiME to obfitująca w przygody i odkrycia podróż, która używa koloru, światła i muzyki, by bez słów przedstawić pełną emocji historię. Jako chłopiec, który po katastrofie statku znalazł się sam na tajemniczej wyspie, gracze eksplorują tętniący życiem świat, napotykając co krok dzikie zwierzęta, starożytne ruiny i przemyślane łamigłówki bazujące na świetle, dźwięku, perspektywie i czasie.

 

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama