DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Rise Nation wygrywa CWL Open podczas rozgrywek MLG w Vegas

Osiem najlepszych drużyn zgarnia 100 000 dolarów po przepełnionej akcją rywalizacji.

unnamed (5)

Dla teamu Rise Nation, droga do Mistrzostw Call of Duty® World League w 2017 roku, prowadzonych we współpracy z PlayStation®4, rozpoczęła się wspaniałym zwycięstwem. Po wyczerpującej rywalizacji w Mandalay Bay w Las Vegas, zespoły Cloud9, FaZe Clan oraz Allegiance również uplasowany się na wysokich pozycjach. Drużyny są już o krok od zapewnienia sobie miejsca w pierwszej do tej pory Światowej Pro Lidze CWL, której rozgrywki rozpoczną się już w kwietniu.

Finały CWL Open zakończyły pełen ekscytujących momentów weekend rywalizacji MLG w Vegas, w trakcie którego fani byli świadkami emocjonującego zakończenia pierwszego, dużego turnieju w Call of Duty w tym sezonie. Wieloetapowy turniej został rozstrzygnięty na 5 mapach – zespół Rise Nation zwyciężył 3 do 2, w zaciętej walce pokonując Cloud9.

172 drużyny utalentowanych graczy stanęły w szranki podczas minionego weekendu. Gdy walka dobiegła końca, tysiące fanów Call of Duty, przyglądających się rozgrywkom w Mandalay Bay, ujrzało jak zwycięski zespół Rise Nation wyłania się bitewnego kurzu, tym samym zdobywając mistrzostwo, zdobywając pierwsze miejsce oraz zgarniając punkty w lidze CWL. Zwycięstwo zapewniło im również lepsze miejsce w eliminacjach do Światowej Pro Ligii CWL. Kilkaset tysięcy fanów śledziło turniej w Internecie za pośrednictwem Live Event Viewer, YouTube’a oraz platformy MLG.tv.

Reklama

                              
Oto końcowa klasyfikacja drużyn CWL Open zakończonych rozgrywek MLG w Vegas:

1 miejsce – Rise Nation
2 miejsce – Cloud9
3 miejsce  – FaZe Clan
4 miejsce – Team Allegiance
5 miejsce – Luminosity Gaming, OpTic Gaming
7 miejsce – Enigma6, Evil Geniuses

Osoby zainteresowane Call of Duty World League, prowadzonej we współpracy z PlayStation®4, koniecznie powinny odwiedzić stronę: http://www.callofduty.com/cwl/cwl, tv.majorleaguegaming.com/channel/cwl, www.youtube.com/majorleaguegaming oraz obserwować oficjalny profil @CODesports na Twitterze, Instagramie i Facebooku, by nie przegapić najświeższych wiadomości oraz transmisji na żywo.

Call of Duty World League może pochwalić się partnerstwem z organizacją Major League Gaming jako organizator turnieju w Ameryce Północnej oraz partner w zakresie transmisji nadchodzącego sezonu ligii. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom i technologii transmisji MLG, fani CWL mogą oglądać e-sportowe rozgrywki Infinite Warfare na platformie MLG.TV oraz za pośrednictwem dostępnego z poziomu gry w wersji na PS4 modułu Live Event Viewer.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama