DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

ROCCAT Sova zamieni Twój salon w profesjonalny pokój do gry!

Firma ROCCAT zaprezentowała nową, bezprzewodową klawiaturę gamingową – ROCCAT Sova! 

ROCCAT-Sova_CouchOwning_03

Klawiatura ROCCAT Sova, przeznaczona jest przede wszystkim dla graczy ceniących sobie komfort i wygodę podczas grania na kanapie. Warto dodać, że do wyboru mamy dwie wersje – membranową (149,99 Euro) i mechaniczną (199,99 Euro). Co ciekawe, do każdego zamówienia złożonego w preoderze – myszka ROCCAT Kova GRATIS!

ROCCAT-Sova_OnCouch_02

Przenośny zestaw złożony z klawiatury z wbudowaną podkładką był stosunkowo łatwy do zaprojektowania. W wyniku zatarcia granicy pomiędzy tradycyjnym modelem gry na PC a grą w salonie na kanapie, na rynku pojawiła się ogromna luka produktowa. Śledząc poczynania branży tworzącej peryferia gamingowe, łatwo można było dostrzec firmy, które za wszelką cenę starały się zapełnić powstałą niszę. Nam nie wystarczyło stworzenie zestawu posiadającego dynamiczne właściwości oraz świetne oprogramowanie. Sova jest najbardziej wygodnym rozwiązaniem na rynku.

Czujemy, że wykonaliśmy misję i stworzyliśmy produkt, który jest tak łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe. Jego ergonomiczny kształt pozwala na wielogodzinną, komfortową rozgrywkę, która nie odbije się negatywnie na zdrowiu lub samopoczuciu gracza – dodaje jeden z ojców projektu ROCCAT Sova.

Reklama

René Korte, CEO i założyciel firmy ROCCAT

Przedsprzedaż ROCCAT Sova jest od dziś dostępna na terenie następujących państw:

  • USA (Newegg)
  • Wielka Brytania (Amazon)
  • Niemcy i Austria (Amazon)
  • Francja (Amazon)
  • Skandynawia (Komplett)
  • Szwajcaria (WOG)
  • Australia (EB Games)

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Vulcan TKL jest tym, od czego producenci sprzętu dla graczy nas po prostu odzwyczaili - czyli świetnym i dobrym jakościowo sprzętem, za niewygórowaną cenę.

Sprzęt

Nowe, wytrzymałe klawiatury mechaniczne z przełącznikami HyperX Blue oferują minimalistyczny design dopasowany zarówno do potrzeb gamerów, jak i pracy zdalnej. HyperX, dział gamingowy Kingston...

Sprzęt

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś nową klawiaturę BlackWidow V3, także w wersji bez panelu numerycznego, kontynuującą legendę pierwszej...

Sprzęt

Razer Huntsman Mini to pierwsza w historii 60-procentowa klawiatura Razera opracowana dzięki sugestiom użytkowników już teraz dostępna z tradycyjnymi klawiszami lub ulepszonymi liniowymi przełącznikami...

Reklama