DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rocket Arena
Rocket Arena

Newsy

Rocket Arena – wystartował event Uciekający Megadon!

EA i Final Strike Games ogłaszają rozpoczęcie wydarzenia Uciekający Megadon, kolejnego ograniczonego czasowo wydarzenia w Rocket Arena.Nowe wydarzenie daje graczom szansę wskoczenia na nowe mapy oraz oferuje nowe tryby, listy odtwarzania i nie tylko. Od dzisiaj do 22 września gracze mogą wyruszyć do rodzinnego regionu Boone’a, na Pustkowia, w poszukiwaniu zaginionego Megadonu.

Gracze mogą odkrywać nową mapę, Kanion Kayo, która jest opuszczonym przystankiem na Pustkowiach. To tutaj znajdują się jedne z najbardziej chwiejnych torów na Kraterze. Gracze znajdą tam wieżę ciśnień w kształcie rakiety, jezioro smoły z kośćmi Megadona i pradawnymi rakietami i tunele górnicze. Wystarczy, że wyruszą na polowanie na szkielet Megadona Boomera.


Rocket Arena Uciekający Megadon


Ponadto na graczy czekają nowe tryby gry: Megamuszka i Plask. Mogą również przetestować swoje umiejętności solo w pojedynku. Ci, którzy zalogują się do wydarzenia w kolejne dni, otrzymają również szereg bezpłatnych, ekskluzywnych nagród z Rocket Rail Line, w tym Bone „Przygoda z Megadonem” czy symbol na totemie „Wagon rakietowego pociągu”.

W ramach świętowania nowego wydarzenia na graczy czekają specjalne Twitch Drops. Wystarczy, że będą oglądać rozgrywki Rocket Arena na Twitchu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na blogu Rocket Arena.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...