fbpx

Rocket Arena – wystartował event Uciekający Megadon!

EA i Final Strike Games ogłaszają rozpoczęcie wydarzenia Uciekający Megadon, kolejnego ograniczonego czasowo wydarzenia w Rocket Arena.Nowe wydarzenie daje graczom szansę wskoczenia na nowe mapy oraz oferuje nowe tryby, listy odtwarzania i nie tylko. Od dzisiaj do 22 września gracze mogą wyruszyć do rodzinnego regionu Boone’a, na Pustkowia, w poszukiwaniu zaginionego Megadonu.

Gracze mogą odkrywać nową mapę, Kanion Kayo, która jest opuszczonym przystankiem na Pustkowiach. To tutaj znajdują się jedne z najbardziej chwiejnych torów na Kraterze. Gracze znajdą tam wieżę ciśnień w kształcie rakiety, jezioro smoły z kośćmi Megadona i pradawnymi rakietami i tunele górnicze. Wystarczy, że wyruszą na polowanie na szkielet Megadona Boomera.


Rocket Arena Uciekający Megadon


Ponadto na graczy czekają nowe tryby gry: Megamuszka i Plask. Mogą również przetestować swoje umiejętności solo w pojedynku. Ci, którzy zalogują się do wydarzenia w kolejne dni, otrzymają również szereg bezpłatnych, ekskluzywnych nagród z Rocket Rail Line, w tym Bone „Przygoda z Megadonem” czy symbol na totemie „Wagon rakietowego pociągu”.

W ramach świętowania nowego wydarzenia na graczy czekają specjalne Twitch Drops. Wystarczy, że będą oglądać rozgrywki Rocket Arena na Twitchu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na blogu Rocket Arena.