DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rocket Arena
Rocket Arena

Gry za darmo

Rocket Arena za darmo dla wszystkich członków Amazon Prime

Rocket Arena jest dostępna za darmo dla wszystkich członków Amazon Prime w ramach Prime Gaming do 10 października. Członkowie mogą odebrać grę za darmo, klikając TUTAJ.Ponadto, już dziś rozpoczyna się 2 sezon Rocket Arena. To wyjątkowa okazja dla graczy do pochwalenia się swoimi szalonymi umiejętnościami. 2 sezon będzie również pełen nowości – nowy bohater, ograniczone czasowo wydarzenia, wyzwania, nagrody i nowy tryb PvE!Co nowego pojawi się w 2 sezonie?

  • Playlista Gra przeciwko SI: Nowe typy botów Jayto, Blastbeard, Amphora i Izell dołączają jako SI, Dodano tryb PvE o nazwie Nokaut Botów, w którym boty-zawodnicy mogą uczestniczyć jako koledzy z drużyny lub przeciwnicy. Boty dołączają również, jeśli dobieranie graczy jest niedostępne
  • Rozszerzony system rozwoju postaci: Maksymalny poziom postaci został podniesiony do 125, a każda postać po osiągnięciu tego poziomu otrzyma strój „Szmaragdowy klejnot”
  • Dzienne i Tygodniowe Wyzwania: Zwiększono liczbę do trzech wyzwań dziennych i trzech tygodniowych
  • Zmiany w rozgrywce: Ulepszono umiejętność Uniku, umożliwiając ruch wielokierunkowy, wprowadzono zmiany w balansie Flux, Jayto i Mysteen, od teraz monety zwiększą prędkość podczas poszukiwania skarbów
  • Przepustka Bojowa Sezonu 2: Zakup karnetu wystrzałowego automatycznie odblokuje: Blastbeard „Dr. Beardson”, Rev „Ucieczkowa” i smugę megawystrzału „Ktokolwiek widział!”
  • Nowa grywalna postać – Leef, który, jak głosi plotka, pochodzi z legendarnej Krainy Starożytnych w Kraterze, pokonuje konkurencję za pomocą magii i swojego małego pomocnika Flitt

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Gry za darmo

Wolfenstein: The New Order za darmo na Epic Games Store. To już trzeci darmowy tytuł, który możemy bezpłatnie odebrać podczas Mega Wyprzedaży Epic.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Reklama