DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rocket Arena
Rocket Arena

Aktualności

Rocket Arena za darmo na weekend!

Właśnie rozpoczął się Sezon 1 Rocket Arena EA i studia Final Strike Games


Rocket Arena


Gracze zainteresowani wypróbowaniem Rocket Arena za darmo będą mieli dostęp do gry za pośrednictwem:

  • Programu Microsoft Xbox’s Free Play Days – członkowie Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą korzystać z gry za darmo od dziś, 30 lipca, do 2 sierpnia o 23:59.
  • Steama – użytkownicy platformy Steam mogą grać w grę za darmo od dziś, 30 lipca o 19.00, do 3 sierpnia o 19.00.
  • EA Access & Origin Access – członkowie EA Access & Origin Access będą mogli pobrać pełną standardową edycję Rocket Areny za darmo od jutra, 31 lipca o godzinie 17.00. Członkowie otrzymają także ekskluzywny strój Epic Mysteen zaraz po zalogowaniu się do gry.

W ramach podziękowania, fani, którzy grali w Rocket Arena przed Sezonem 1, otrzymali bonus w postaci 3000 jednostek Paliwa Rakietowego dodanego do ich konta. Można je wymienić na unikalne produkty kosmetyczne i/lub sezonowe Blast Passes aż do Sezonu 3. Ci gracze znajdą również na swoich kontach 10 animowanych strojów reprezentujących każdą z postaci startowych. 

Niedawna aktualizacja Sezonu 1 przynosi wiele nowych treści, w tym nową, uroczą postać, Flux, dostępną dla wszystkich graczy. Sprawdź również Kalendarz Sezonu 1, aby zapoznać się z pełnymi planami rolloutów, na które zawodnicy mogą liczyć przez cały sezon za darmo. Pomagając graczom w nawiązywaniu kontaktów z przyjaciółmi lub rywalami, niezależnie od platformy, mogą oni również aktywować cross-play w ogólnych ustawieniach, aby zapewnić szybsze i łatwiejsze wejście do gry.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...