DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Rocket Arena
Rocket Arena

Aktualności

Premiara gry Rocket Arena

Electronic Arts i studio Final Strike Games z Seattle ogłosiły premierę gry Rocket Arena, wybuchowej strzelanki 3v3 z rakietami w roli głównej! Gra dostępna jest w uslugą cross-play na PlayStation 4, Xbox One i komputery stacjonarne za pośrednictwem Origin i Steam. Rocket Arena oferuje zróżnicowaną listę 10 grywalnych bohaterów, konfigurowalne style gry i godziny szalonej rozrywki dla fanów rywalizacji. To wyjątkowa produkcja, która przełamuje konwencję gatunku gier hero shooter.„Nasza gra to naprawdę wyjątkowy hero shooter, który zapewni niepowtarzalne emocje graczom. Tytuł wydaje się zabawną i szaloną walką, ale pod tą osłoną kryje się solidna, głęboka pełna rywalizacji, rakiet produkcja, która z początku może być dla niektórych trudna do opanowania ”- powiedział Kevin Franklin, współzałożyciel Final Strike Games „Nasza współpraca z EA pozwoliła naszemu zespołowi zrealizować bezkompromisową wizję Rocket Arena. Dzięki ich wsparciu stworzyliśmy głęboką grę wieloosobową, bogaty świat i IP, z których jesteśmy niesamowicie dumni. Przygotowaliśmy mnóstwo darmowych, po premierowych aktualizacji i nie możemy się doczekać, aby podzielić nimi z naszymi graczami”.

W momencie premiery Rocket Arena zapewnia graczom dostęp do wszystkich 10 grywalnych bohaterów, 100 poziomów postępu, 10 różnorodnych map, 22 zmieniających rozgrywkę artefaktów, gry niestandardowe, a także playlisty rangowe i społecznościowe. Gra będzie również zawierać 4 konkurencyjne tryby, tryb kooperacyjny, poziom treningu i samouczek, codzienne i cotygodniowe wyzwania oraz dziesiątki elementów kosmetycznych, które można odblokować dzięki postępowi w grze.

Rocket Arena ma kilka unikalnych mechanizmów wpływających na doświadczenie gracza, w tym Blast Meter, który informuje graczy, jak daleko będą latać ich przeciwnicy, gdy ci będą próbowali zrzucić ich z areny. Gracze nigdy też nie są poza akcją – po nokaucie wracają na arenę i stają ponownie do walki. Ponadto, każdy bohater ma swoją własną, wyjątkową osobowość, styl gry i charakterystyczną wyrzutnię rakiet, który pozwalają na taie ruchy, jak skoki rakietowe podczas strzelana czy uniku.

W ramach świętowania premiery w Twitch Rivals Program odbędzie się Puchar Krateru Rocket Arena, w którym zmierzy się osiem trzyosobowych drużyn składających się z najlepszych graczy, kierowanych przez influencerów gamingowych i streamerów. Główną nagrodą będzie 100 000 $. Turniej rozpocznie się dziś o godzinie 13:00 PT na Twitch.tv/twitchrivals, a każdy, kto dołączy do wydarzenia, będzie miał szansę otrzymać bezpłatną kopię gry. Odwiedź stronę Rocket Arena, aby uzyskać więcej informacji.

Final Strike Games zaplanowało wiele dodatkowych treści dla graczy Rocket Arena. Tytuł będzie rozwijany co sezon (co 3 miesiące) o nowe postacie i wydarzenia ograniczone czasowo z nowymi mapami i trybami. Każdy sezon będzie ukazywać historie postaci i Świata Krateru, jednocześnie wprowadzając szeroką gamę nowych przedmiotów kosmetycznych, Karnet Wystrzałowy, nowy sezon rankingowy i wiele więcej. Pierwszy sezon Rocket Arena rozpocznie się 28 lipca, zaledwie dwa tygodnie po premierze i przyniesie nowego grywalnego bohatera – Flux, ponad 10 nowych playlist, tryby PvE i rangowe oraz codzienne i cotygodniowe wyzwania.

Gra Rocket Arena jest już dostępna na PlayStation®4, Xbox One i komputery stacjonarne za pośrednictwem Origin ™ i Steam.

EA Originals pomaga w rozwoju najlepszych gier najbardziej utalentowanych studiów gier na całym świecie. Aby być na bieżąco z grami oznaczonymi jako EA Originals, odwiedź stronę http://www.ea.com/ea-originals. Aby dowiedzieć się więcej o partnerach EA i ich podejściu do wspierania niezależnych studiów, odwiedź http://www.ea.com/partners.

Subskrybenci Origin Access Premier mają nieograniczony dostęp do Edycji Mitycznej Rocket Arena na PC już dziś. Członkowie EA Access i Origin Access otrzymują 10% zniżki na pełny zakup gry, a także ekskluzywny strój Epic Show Time Mysteen.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...