DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Rockstar szaleje! Nowe DLC do GTA Online – Halloween Surprise

Jeszcze nie tak dawno temu Rockstar opublikował rozszerzenie do GTA Online pod tytułem Lowriders, które przyniosło bardzo długo oczekiwane Lowridery.

Amerykański producent gier komputerowych jednak nie ma zamiaru zwalniać tempa i już dzisiaj zapowiedział nowy dodatek – Halloween Surprise, który pojawi się na “blaszakach” oraz konsolach PS4 i XONE.

Rozszerzenie wprowadzi do GTA Online kilka nowości, takich jak:

Reklama
  • Nowe pojazdy: Lurcher Hearse oraz Franken Stange

actual_1446116719

actual_1446116744

  • Nowe maski i malunki

actual_1446116763

  • Nowy tryb adwersarza: Slasher

actual_1446116785

Zapowiada się ciekawie!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Remake Max Payne 1 i 2 nadchodzi. Gra pojawi się na PC oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już...

Newsy

Joseph: Upadek - dziś swoją premierę ma trzecie i ostatnie DLC do Far Cry 6, które jest częścią przepustki sezonowej. Można w nie zagrać...

Reklama