DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Rok 2016 nie dla Need for Speed!

W tym roku pogramy w kilka dobrych tytułów. Wśród nich będzie kilka produkcji od Electronic Arts. Jednak na pewno nie będzie to Need for Speed. Elektronicy chcą przejść na dwuletni cykl wydawniczy.

need

W ostatnich latach Elektronicy zaczęli słuchać fanów. Zrozumieli, że seria Need for Speed zaczyna zjadać swój ogon. Dobre wydawnictwa można policzyć na palcach jednej dłoni: Underground 2, pierwsze Most Wanted, pierwsze dwa Shifty i drugi Hot Pursuit. Największe porażki według mnie to Carbon, Pro Street, Undercover, The Run, drugie Most Wanted i Rivals. No dobra, może przesadzam, ale część z nich zebrało średnie oceny i budzi mieszane uczucia. Czas detronizacji NfS’a musiał kiedyś nastąpić, bo wyczerpała się formuła. Co nowego można wymyślić w wyścigach samochodowych? Chyba już wszystko zostało wymyślone, a jazda utartymi schematami po koleinach może skończyć się ostrym wypadkiem.

Peter Moore, jeden z liderów Electronic Arts:

Nie wiem czy NFS będzie co roku pojawiać się w sklepach. To ciekawe pytanie i najpierw zobaczymy, jak wyjdzie nam tegoroczna odsłona.

Ghost Games nadal będzie tworzyć gry z serii Need for Speed. Przyznali, że pracują nad nową częścią, która ukaże się w 2017 roku.

Ostatnia gra z cyklu jest w mojej opinii dobrym wydawnictwem, szkoda jedynie, że twórcy w licznych patchach nie uwzględnili poprawienia nieuczciwego AI, które potrafi nas wyprzedzić w najmniej przewidywalnym momencie i odstawić nas bez względu na to jaką furę prowadzimy. Chwała im jednak za nowinki, które wprowadzają całkowicie za free.

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...