DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Rozpocznij swój wrzesień od nowego odcinka InnoGames TV

Tej jesieni nowa pora roku w InnoGames TV zaczyna się wcześniej, wraz z publikacją wrześniowego epizodu.

thumbnail_fullsize

Już od dziś, w około 14-minutowym materiale można zobaczyć sceny z jesiennego eventu Forge of Empires oraz nowości wprowadzone do system walki w Elvenar. Zespół programu świętuje też urodziny Grepolis i Tribal Wars 2 okolicznościowym konkursem, w którym na graczy czekają do wygrania pakiety waluty premium do obu tych produkcji.

Wrześniowy epizod otwierają Timon i Rike z zespołu projektantów Elvenar, opowiadając o planowanych zmianach w systemie walki. Gracze mogą spodziewać się szeregu drobnych usprawnień, sprawiedliwszego balansu rozgrywki oraz nowych jednostek w armiach. Po raz pierwszy użytkownicy grający Elfami otrzymają dostęp do Cerbera, zaś Ludzie otrzymają nową jednostkę o wszystko mówiącej nazwie “Moździerz”.

 

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.