DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Rozpocznij swój wrzesień od nowego odcinka InnoGames TV

Tej jesieni nowa pora roku w InnoGames TV zaczyna się wcześniej, wraz z publikacją wrześniowego epizodu.

thumbnail_fullsize

Już od dziś, w około 14-minutowym materiale można zobaczyć sceny z jesiennego eventu Forge of Empires oraz nowości wprowadzone do system walki w Elvenar. Zespół programu świętuje też urodziny Grepolis i Tribal Wars 2 okolicznościowym konkursem, w którym na graczy czekają do wygrania pakiety waluty premium do obu tych produkcji.

Wrześniowy epizod otwierają Timon i Rike z zespołu projektantów Elvenar, opowiadając o planowanych zmianach w systemie walki. Gracze mogą spodziewać się szeregu drobnych usprawnień, sprawiedliwszego balansu rozgrywki oraz nowych jednostek w armiach. Po raz pierwszy użytkownicy grający Elfami otrzymają dostęp do Cerbera, zaś Ludzie otrzymają nową jednostkę o wszystko mówiącej nazwie “Moździerz”.

 

Reklama

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

  Studio InnoGames opublikowało na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube lipcowy odcinek InnoGames TV! Ten 8-minutowy materiał prezentuje między innymi nową Rasę Gościnną w grze Elvenar: Orkowie...

Newsy

Pamiętacie niedawno opublikowany odcinek InnoGames TV, w którym twórcy Forge of Empires zapowiedzieli zupełnie nowy tryb rozgrywki “Wyprawy Gildyjne”? Jeżeli nie, to zapraszam do krótkiego artykułu na ten temat....

Reklama