DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Rozpoczyna się “Operacja Spectre w akcji” – nowy sezon zawartości w Call of Duty: Black Ops 4

Dostępna najpierw na PlayStation 4, Operacja Spectre w akcji wprowadza tonę darmowej zawartości oraz aktualizacje dla wszystkich trybów gry.

Posiadacze Karnetu Black Ops otrzymają dostęp do trzech nowych map do rozgrywek wieloosobowych, w tym do dwóch nowych lokacji oraz odświeżonej wersji klasycznej mapy, jak również ekskluzywną postać do trybu Blackout.Najnowsze wydarzenie społecznościowe i aktualizacja sezonowa są już dostępne w Call of Duty: Black Ops 4, najpierw na PlayStation 4, z pozostałymi platformami zaplanowanymi na nadchodzące tygodnie. Operacja Spectre w akcji wprowadza zmiany do wszystkich trybów gry skupione na motywach zabójców, w tym uwielbianego Specjalistę, ogromne zmiany do trybu Blackout, nowe typy rozgrywki i elementy do personalizacji, jak również trzy nowe mapy do gry wieloosobowej oraz specjalne wydarzenie wakacyjne.

Darmowa nowa zawartość w Operacji Spectre w akcji to m.in.:

Reklama
  • Nowy zabójczy Specjalista – Dostępny do gry wieloosobowej oraz trybu Blackout, Spectre wprowadza innowacje do rozgrywki w postaci broni białej (Shadow Blade) i wyzwala z graczy wewnętrznych zabójców, którzy umiejętnie zaatakują wyznaczone cele i szybko wyeliminują je cichym zabójstwem. Ten uwielbiany przez fanów Specjalista wyposażony jest również w granat dymny, który nie tylko zapewnia natychmiastową zasłonę, by móc przemieszczać się niewykrytym, ale dodatkowo ujawnia wrogów.
  • Zmiany w trybie Blackout Spectre zniszczył strukturę tamy (Hydro Dam), powodując masywną powódź i tym samym zmienił otoczenie, wymuszając na graczach adaptację do walki w kłopotliwych pozycjach bojowych. Dodatkowo, użytkownicy odkryją zmiany na mapie Alcatraz, takie jak dodanie łodzi bojowych i wiele innych.
  • Nowy sprzęt na Czarnym Rynku – oferta Czarnego Rynku została odświeżona o zróżnicowane kamuflaże dla broni, stroje, gesty oraz akcesoria powiązane tematycznie z Operacją Spectre w akcji. Wliczają się w to takie bronie jak Tigershark LMG oraz broń biała Nifo’Oti, wszystkie dostępne do odblokowania w ramach poziomów Kontrabandy uzyskiwanych za granie w tryby wieloosobowe.
  • Nowe rozwiązania dla opowieści Zombie Operacja Spectre w akcji wprowadza nowe bronie na wszystkich mapach Zombie, opcję uzupełnienia klasycznych Eliksirów, jak również tryb Hard Mode w Próbach podczas całego sezonu.

W dodatku do darmowej zawartości, posiadacze Karnetu Black Ops otrzymają dostęp do jeszcze większe puli zawartości dostępnej najpierw na PlayStation 4:

  • Nowej mapy do gry wieloosobowej, Masquerade – Średnia mapa osadzona w ambasadzie podczas ataku. Masqueradezostało stworzone do walki na średnim dystansie, a gracze muszą przemykać pomiędzy sklepikami i uliczkami, by dostać się na ufortyfikowany dziedziniec ambasady.
  • Nowej mapy do gry wieloosobowej, Artifact – Większa mapa na odległej wyspie, gdzie łowcy skarbów zlokalizowali i wykopali pradawny artefakt. Lokacja jest wypełniona rozmaitymi formacjami skalnymi, od gejzerów do lodowych jaskiń. Przed graczami zażarta walka na różnych dystansach z wieloma zagrożeniami środowiskowymi znajdującymi się na tej bardzo wertykalnej mapie.
  • Nowej mapy do gry wieloosobowej, WMD – Odświeżona wersja mapy z Call of Duty: Black Ops. WMD to średniej wielkości lokacja zabierająca graczy do aktywnej fabryki produkującej broń. Walka trwa tu zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi, a konstrukcja mapy pozwala na starcia na różnych dystansach, wspierając tym samym wszystkie typy broni i preferowane style rozgrywki.
  • Nowa postać do trybu Blackout, Wujek Frank – Posiadacze Karnetu Black Ops otrzymują natychmiastowy dostęp doWujka Franka, znanego także jako starsza wersja Franka Woodsa. Ta ikoniczna, uwielbiana przez fanów postać z Call of Duty: Black Ops II debiutuje w trybie Blackout.

W dodatku do zawartości pojawiającej się w ramach Operacji Spectre w akcji, w czerwcu wiosna przejdzie w lato wraz z corocznym wydarzeniem Call of Duty Days of Summer. To ograniczone czasowo wydarzenie wprowadzi nowe tryby rozgrywki, element personalizacyjne związane z latem oraz nowe akcesoria do zdobycia.

Karnet Black Ops* jest dostępny w ramach edycji Digital Deluxe, Digital Deluxe Enhanced Edition, Pro oraz Mystery Box gry Call of Duty: Black Ops 4. Można go także zakupić oddzielnie w formie cyfrowej lub u wybranych sprzedawców.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama