DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

RUNESCAPE URUCHAMIA PREMIER CLUB – OFERTĘ PEŁNĄ PREMII I ZNIŻEK NA SUBSKRYPCJĘ

30% zniżki na subskrypcję, ekskluzywny strój dla postaci, wstęp do turnieju “Deadman” w nadchodzącym sezonie – to tylko niektóre z korzyści dostępnych w tym roku dla osób korzystających z oferty.

unnamed

RuneScape uruchamia kolejną edycję Premier Club, specjalnej oferty na pakiety benefitów dla graczy tego popularnego, dostępnego za darmo, MMORPG. Wśród wyróżnionych korzyści znajdują się zniżki na subskrypcję i ekskluzywne premie dostępne tak dla graczy klasycznego, hardcorowego Old School RuneScape, jak i współczesnej wersji gry. Premier Club pomoże społeczności graczy – tak starym wygom, jak i nowicjuszom – przygotować się na pełen emocji rok 2017, w którym w świecie RuneScape pojawią się trzy niosące nowe przygody dodatki, oraz nowy, dynamiczny system zmieniającej się pogody.Zakupu można dokonać od dziś do 5 lutego 2017. Trzy dostępne progi – Brązowy, Srebrny i Złoty – zawierają również dostęp do zawartości w edycji limitowanej. Gracze, którzy zdecydują się na zakup członkostwa w wersji Złotej, otrzymają unikalny strój dla postaci, 30% zniżki na subskrypcję RuneScape i Old School RuneScape, dostęp do zbliżającej się edycji turnieju „Deadman”, lojalnościową premię punktową i dużo więcej.

Premier Club to fantastyczna okazja, aby rzucić się w sam środek świata RuneScape, tak dla doświadczonych w bojach weteranów jak i nieopierzonych jeszcze nowicjuszy odkrywających świat Gielinoru. Dodatkowe korzyści jakie oferujemy w tym roku, w tym po raz pierwszy zniżka na członkostwo, czynią tę edycję Premier Club najatrakcyjniejszą z dotychczasowych!

Mamy przed sobą rok wypełniony questami, dodatkami i nowymi historiami – nie wspominając już o trzech dodatkach fabularnych zmierzających do współczesnej wersji RuneScape oraz rozgrywkach e-Sportowych, jakie planowane są dla wersji Old School.

Reklama

Phil Mansell,  VP studia Jagex

 

Główne korzyści członkostwa w Premier Club:

RuneScape:

Reklama
Brązowe Srebrne Złote
Miesiące członkostwa 3 6 12
Dodatkowe klucze łowcy skarbów (dziennie) 0 1 1
Lojalnościowa premia do punktów 20,000 50,000 150,000
Aura Panteony Pustyni Tak Tak Tak
Strój Menaphosa Nie Nie Tak
– 50% ceny RuneMetrics na 12 m-cy Nie Nie Tak
Dostęp VIP do forum Premier Club Nie Nie Tak

Old School RuneScape:

Brązowe Srebrne Złote
Miesiące członkowstwa 3 6 12
Dostęp do raidów Tak Tak Tak
Dostęp do wszystkich turniejów na czas członkowstwa Tylko grudniowy turniej “Deadman” Tak Tak
Dostęp VIP do forum Premier Club Nie Nie Tak
Cena 72.99PLN
5 obligacji RuneScape
128.99PLN
10 obligacji RuneScape
234.99PLN
20 obligacji RuneScape

Aktywni członkowie, którzy chcą zapisać się do Premier Club mogą to zrobić bez anulowania obecnej subskrypcji RuneScape. Po wygaśnięciu członkostwa Premier Club, czas pozostający do końca aktualnej subskrypcji zostanie uwzględniony w kolejnym rozliczeniu.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama