DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ruszyła pierwsza cosplayowa bitwa Overwatch

Świat potrzebuje więcej bohaterów cosplayu i nie możemy się już doczekać, kiedy dowiemy się, kto wygrał pierwszą cosplayową bitwę Overwatch! To coś więcej niż tylko konkurs, to hołd dla pomysłowości i umiejętności uczestników, którzy z dumą reprezentują swoje kraje. Ekipy najlepszych cosplayerów z europejskich państw „ożywią” postaci z Overwatch, tworząc niesamowite kostiumy na podstawie głosów społeczności.Sześć reprezentacji, złożonych z trzech cosplayerów każdy, z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch i Rosji, będzie mieć trzy miesiące, aby stworzyć kostium i zaprezentować swój kostium.

Kiedy kostiumy zostaną ukończone, oficjalne jury złożone z pracujących dla Blizzarda artystów: Renauda Galanda i Rachel Day oraz profesjonalnych cosplayerek: Justyny „Sosenki” Sosnowskiej i Svetlany „Kamui” Quindt – wybierze zdobywców nagrody głównej, a będą oceniać dokładność, jakość wykonania i oryginalność. Zwycięzcę w kategorii „ulubieniec społeczności” wskażą wyniki głosowania fanów.

Zakończyliśmy głosowanie na cosplaye, które przygotują poszczególne reprezentacje. Społeczność zadecydowała, że twórcy będą pracować nad:

Reklama
  • Wielka Brytania: Orisa Duch Lasu
  • Francja: Torbjörn Magni
  • Niemcy: Smoczyca Symmetra
  • Hiszpania: Genji Baihu
  • Włochy: Genji z Blackwatch
  • Rosja: Klasyczna D.Va

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama