DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Sabotage został przeprowadzony! Pierwsze DLC do Call of Duty: Infinite Warfare już dostępne

Pierwszy pakiet map dla najnowszej gry z bestselerowej serii jest już dostępny, w pierwszej kolejności na platformie PlayStation 4.

Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage, pierwszy pakiet DLC dla będącej w USA na szczytach konsolowych bestselerów gry z rozpoznawalnej na całym świecie serii, jest już dostępny na Playstation 4 i zmierza wkrótce na pozostałe platformy. Wydany przez Activision dodatek Sabotage, za którego produkcję odpowiada studio Infinity Ward, dodaje do rozgrywki cztery nowe mapy o epickej skali. W tej liczbie, graczy ucieszy powrót jednej z najbardziej lubianych klasycznych map Modern Warfare 2, Afghan, przeniesionej w realia Infinite Warfare pod tytułem Dominion. Nowy pakiet dodatków zawiera również „Rave in the Redwoods” – kolejny epizod sagi Zombie, inspirowany latami 90., z gościnnym udziałem Kevina Smitha.

Sabotage wprowadza do gry cztery nowe mapy dla wielu graczy, które nawiązują do różnych stylów rozgrywki tak, by każdy znalazł coś dla siebie

Gracze zetrą się w bezpardonowej walce w takich sceneriach jak Brooklyn przyszłości, renesansowa, włoska dzielnica, a nawet w okolicy znanej z mapy Afghan w Modern Warfare 2, odtworzonej w marsjańskiej scenerii jako Dominion. Do tego gracze uświadczą Rave in the Redwoods, który przekracza granice zombie-szaleństwa, przenosząc kooperację między graczami w wizję horroru z lat 90., wyjętą wprost z filmu na VHS. Można spodziewać się masy dobrej muzyki i genialnej zabawy.

Dave Stohl, szef studia Infinity Ward

Sabotage odkrywa przed graczami kolejny, wstrząsający epizod Infinite Warfare Zombies – Rave in the Redwoods, który opowie fanom historię umieszczoną w charakterystycznej dla horroru lat 90. scenerii opuszczonego kempingu w rejonie amerykańskich Wielkich Jezior. Niepowtarzalny filmowiec, twórca komiksów, aktor i podcaster – Kevin Smith (Clerks, Dogma, Jay i Silent Bob Kontratakują) – pojawi się we własnej osobie, by wesprzeć czwórkę protagonistów. Tak jak oni, Kevin wbrew swojej woli został przeniesiony na plan kolejnego psychodelicznego horroru szalonego ganiusza kina , Willarda Wylera, postaci, której głosu i twarzy w grze użyczył znany z roli Pee-Wee Hermana Paul Reubens. Smith, nie potrafiąc wydostać się z filmu na własną rękę, pomoże graczom przebić się przez hordę oszalałych zombie na wolność przez ponure i niebezpieczne, opuszczone obozowisko, zamienione w neonową imprezę techno.

Reklama

Czwórka bohaterów pierwszej, osadzonej w wesołym miasteczku historii, powraca w nowych, zupełnie odmiennych i jeszcze bardziej przerysowanych rolach. W obsadzie dubbing – Ike Barinholtz (Sąsiedzi, Legion Samobójców) jako „aspirujący Hip Hopowiec”, Seth Green (Robot Chicken, Austin Powers) jako „Cukierkowy Raver”, Jay Pharoah (White Famous, Saturday Night Live) jako „Grunge’owy Gitarzysta” i Sasheer Zamata (Saturday Night Live, Inside Amy Schumer) jako „Blachara”.

Poza nowym epizodem trybu Infinite Warfare Zombies, Rave in the Redwoods, Sabotage zawiera również 4 nowe mapy przeznaczone do rozgrywki wieloosobowej:

  • Noir – mroczne, obskurne miasto inspirowane futurystycznym Brooklynem po zmroku. Noir to klasyczna mapa typu “three-lane” rozgrywająca się w dystopijnej przyszłości, gdzie śródmiejskie kawiarnie i parki otaczają brutalną strefę wojny.
  • Neon – to wirtualne centrum treningowe zaprojektowane do miejskich walk to wyjątkowa cyfrowa arena, na której losowo spawnują się samochody i inne obiekty, a pokonani wrogowie rozpływają się w pikselowej mgle. Trybuny ze środkowego pasa zaspokoją potrzeby dalekosiężnych graczy, natomiast zewnętrzne krawędzie mapy pozwalają na szybki kontratak w zwarciu.
  • Renaissance – to umiejscowiona na północy Włoch mapa Renaissance, na której gracze ścierają się ze sobą w otoczonej klasyczną architekturą i zabytkami Wenecji, której wąskie uliczki i kanały zachęcają do pozostawiania w ciągłym ruchu.
  • Dominion –  nowoczesna interpretacja kultowej mapy Afghan znanej z Modern Warfare 2 tym razem osadzona jest na Marsie. Wszystkie obiekty znane z oryginalnej mapy oraz wrak w jej centrum pozostały niezmienione, dodano natomiast ulepszenia mające na celu lepsze wykorzystanie system ruchu.

Pakiet DLC Call of Duty: Infinite Warfare Sabotage w najkorzystniejszej ofercie można nabyć w ramach Przepustki Sezonowej Call of Duty: Infinite Warfare, którą można zakupić osobno lub otrzymać jako część zestawu w edycjach Legacy Pro i Digital Deluxe. Przepustka zapewnia tańszy dostęp do czterech pakietów map DLC Call of Duty: Infinite Warfare, które ukażą się w 2017 roku. Orientacyjna cena Przepustki Sezonowej bazująca na sugerowanej cenie detalicznej to 209zł w wersji cyfrowej, podczas gdy za każdy z pakietów DLC z osobna należałoby zapłacić 61zł. Posiadacze Przepustki Sezonowej otrzymają także po 10 Rzadkich Zrzutów Zaopatrzeniowych oraz dodatkowe 1000 punktów do wydania podczas montowania prototypowych broni.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama