DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sage Karam
Sage Karam

Aktualności

Sage Karam dołącza do grona ambasadorów marki HyperX

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował, że Sage Karam, profesjonalny kierowca IndyCar, dołączył do grona ambasadorów marki. W ramach nowego sponsoringu Karam będzie korzystać z zestawów słuchawkowych HyperX w trakcie gier i streamów. Karam brał udział w wyścigach gokartów od czwartego roku życia i zawodowo uczestniczy w wyścigach na symulatorach od 2014 r. HyperX jest oficjalnym sponsorem audio Sage Karama, który jest pierwszym ambasadorem marki powiązanym z Indycar/iRacing.


Sage Karam


„Jestem podekscytowany i zaszczycony, że mogłem dołączyć do rodziny HyperX. Nie mogę w to uwierzyć. Biorę udział w wyścigach na symulatorach od 2007 roku, a HyperX zawsze był moim pierwszym wyborem, jeśli chodzi o sprzęt gamingowy” — powiedział Sage Karam, kierowca Indycar i iRacing. „HyperX produkuje wspaniałe, wygodne zestawy słuchawkowe, które pomagają mi wejść na nowy poziom”.

Podczas pandemii COVID-19 Karam starał się nie tracić motywacji i skupił się na jeździe wirtualnej, spędzając mnóstwo czasu na iRacing. Zwyciężył w pierwszym rajdzie w ramach 6-rajdowego sezonu wirtualnego IndyCar iRacing na Watkins Glen International, który odbył się 28 marca 2020 r., i uważa granie za dobry sposób na poznawanie torów wyścigowych i rozwijanie umiejętności. 

„HyperX chce być liderem łączącym gry, sport i rozrywkę, a dołączenie Sage Karama do grona naszych ambasadorów napawa nas ogromnym entuzjazmem” — powiedział Christopher Pankhurst, Influencer Marketing Specialist na region EMEA w firmie HyperX. „Bardzo cieszymy się, że w nadchodzących miesiącach będziemy mogli promować jego wyjątkową historię”. 

Karam uczestniczy w wyścigach na symulatorach od 2014 r. i jest członkiem zawodowej drużyny Coanda Simsport. Jest jednym z najwybitniejszych wirtualnych kierowców w IndyCar i codziennie trenuje na swoim domowym zestawie wyścigowym. Uważa, że znaczną część swoich sukcesów zawdzięcza wyścigom na symulatorach, gdzie może poznawać poszczególne tory za pomocą iRacing.

Zaproszenie Karama do grona ambasadorów HyperX wpisuje się w cel firmy, jakim jest pomaganie wszystkim graczom w realizacji ich pełnego potencjału. Karam promuje gry komputerowe przy jednoczesnym propagowania zdrowia psychicznego.

Jako ambasador marki HyperX Karam będzie mieć status HyperX Hero, co obejmuje również jego własny portret inspirowany jego stylem gry. Podczas gier i streamów Karam będzie korzystać wyłącznie z zestawów słuchawkowych HyperX. Dołączył on do grona utalentowanych i znanych na całym świecie graczy sponsorowanych przez HyperX, do którego należą również piłkarz JuJu Smith-Schuster, koszykarz Gordon Hayward, hokeista Filip Forsberg, piłkarz Dele Alli oraz ponad 25 globalnych streamerów i influencerów.


Sprawdź rownież!


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...