DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Sam Fisher z serii Splinter Cell dołącza do Duchów w Ghost Recon Wildlands

Firma Ubisoft ogłosiła, że w Ghost Recon Wildlands pojawi się bezpłatna, specjalna misja w stylu Splinter Cell, w której pojawi się legendarny Sam Fisher z głosem Michaela Ironside’a. Będzie to część Special Operation I, pierwszego dużego dodatku drugiego roku zawartości popremierowej do gry. Gracze będą mogli bezpłatnie dołączyć do Sama w tym specjalnym wydarzeniu, które rozpocznie się jutro, 10 kwietnia, na systemie komputerowej rozrywki PlayStation4, Xbox One i Windows PC.

3373472-ghost-recon-wildlands

Dodatkowo, gracze będą mieli bezpłatny, pełny dostęp do Tom Clancy`s Ghost Recon® Wildlands w ciągu nadchodzącego Darmowego Weekendu, który odbędzie się w dniach 12-15 kwietnia 2018 r. Bezpłatny weekend będzie dostępny na wszystkich platformach i da nowym graczom możliwość wypróbowania całej zawartości – od głównej kampanii, przez tryb PvP Ghost War i misję Predator, aż po Special Operation I.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama