DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Brawlhalla
Brawlhalla

Newsy

Ścigaj cele jako najnowsza legenda Brawlhalli, dostępny już łowca nagród Reno

W dniu dzisiejszym firma Ubisoft ogłosiła, że Reno, najlepszy tropiciel kosmicznych kowbojów, staje się 53. legendą Brawlhalli. Po namierzeniu najgroźniejszych kosmicznych banitów z użyciem lazblasterów z rękojeściami z masy perłowej i z pomocą robo-towarzysza, Orbota, Reno walczy teraz o nagrodę w Walhalli, marząc o zgromadzeniu wystarczającej kwoty, aby kupić sobie niewielkie ranczo przy rzece Ifing.


Brawlhalla


Reno pokonuje wrogów korzystając ze swoich klasycznych ataków dla każdej broni:

Charakterystyczne ataki blasterami

  • Sygnatura neutralna – Reno naciera ze wszystkimi czterema blasterami, a następnie wystrzeliwuje potężne salwy energii w niebo.
  • Sygnatura boczna – Reno leci naprzód i strzela raz za razem gigantycznymi salwami energii.
  • Sygnatura dolna – Reno leci w górę i zawisa nad wybranym miejscem, dokonując ciągłego ostrzału i próbując uwięzić przeciwników strzałami energetycznymi.

Charakterystyczne ataki sferą

  • Sygnatura neutralna – Reno używa sznura energetycznego, aby trafiać wrogów, a następnie pojawia się jego sfera i przygważdża ich z góry wyładowaniem energii.
  • Sygnatura boczna – Reno leci naprzód wymachując sferą na lassie energetycznym wokół własnej głowy.

Sygnatura dolna – Reno skacze i wykonuje obrót w powietrzu, wystrzeliwując salwy energetyczne sfery we wrogów pod nim. Jeśli znajdzie się poza areną, sfera nabije przeciwników na kolce.

Reno, dostępny za 7200 sztuk złota, pojawi się z trzema skórkami, z których każda zawiera dwie skórki broni i jest dostępna w cenie 140 monet mamuta:

Reklama
  • Ferrymoth Reno
  • Widowmaker Reno
  • Desperado Reno

Wyprodukowana przez Blue Mammoth, Brawlhalla to epicka platformowa bijatyka free-to-play, która przenosi ponad 65 milionów graczy do korytarzy Walhalli, aby tam mogli walczyć o chwałę. Gracze wybierają jednego z ponad 50 niepowtarzalnych legendarnych wojowników i rozgrywają starcia w trybach dla jednego gracza i współpracy oraz rywalizują online i lokalnie. Brawlhalla obsługuje też rozgrywkę międzyplatformową pomiędzy rodziną urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X, Xbox Series X|S, systemem Nintendo Switch™, systemami PlayStation 4® i PlayStation 5®, PC, iOS, urządzeniami Android. Gracze mogą rozgrywać własne pojedynki i dołączać do kolejki wspólnego dobierania graczy.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama