DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Semblance – uroczy, zniekształcający się platformer trafi na Nintendo Switch, PC i Mac już 24 lipca

Cukierkowa przygoda pełna deformacji, kompresji i reformacji trafi na Nintendo Switch, Windows PC oraz komputery Mac.

Good Shepherd Entertainment ogłosił, że Semblance, niezwykle czarujący puzzle-platformer od południowoafrykańskiego studia Nyamakop, będzie mieć swoją premierę już 24 lipca tego roku na Nintendo Switch, gdzie będzie dostępny przez Nintendo eShop. Gra będzie wydana także na platformie Steam na systemy Windows PC i Mac.

Semblance to gra o mięciutkim i sprężystym bohaterze w barwnym, miękkim i sprężystym świecie, niezwykle podatnym na zniekształcenia. Ów świat został opanowany przez stop twardego metalu i tylko Squish może zapobiec tej pladze. Gracz będzie mógł rozpłaszczać, rozciągać i odkształcać otoczenie, jak i samego siebie, aby rozwiązać kolejne zagadki, przeciskać się przez szczeliny i przywrócić delikatną harmonię swojego wyjątkowego świata.


Semblance cieszy oko barwną i minimalistyczną grafiką, dopracowanym udźwiękowieniem i wciągającą fabułą, która rozwija się wraz z postępem gry. Gra została wielokrotnie uhonorowana za wyjątkową rozgrywkę i estetykę podczas kolejnych wydarzeń, na których była prezentowana w trakcie tworzenia.

Reklama


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama