DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Newsy

Sezon Udręczonych już dostępny w Destiny 2

Sezon Udręczonych już dziś zadebiutował w Destiny 2. W grze pojawiły się nowe aktywności, egzotyczny i legendarny sprzęt, aktualizacje słonecznej podklasy i wiele więcej!

Sezon Udręczonych już dziś zadebiutował w Destiny 2. W grze pojawiły się nowe aktywności, egzotyczny i legendarny sprzęt, aktualizacje słonecznej podklasy i wiele więcej!
Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Sezon Udręczonych już w Destiny 2

Sezon Udręczonych wprowadził wiele nowości:

  • Powstrzymanie Koszmarów (za darmo dla wszystkich graczy) – W kadłubie plugawego statku imperatora czai się zło. Przyzwij najgroźniejsze Koszmary i oczyść je przy pomocy ognia.
  • Odcięcie – Przemierzaj labirynty w Podbrzuszu Lewiatana, dowiedz się, co naprawdę kryje się za złowieszczymi planami Calusa i rozpraw się z kontrolowanymi przez niego Koszmarami.
  • Słońce 3.0 (za darmo dla wszystkich graczy) – Słońce to kolejna podklasa, która została całkowicie przeprojektowana dzięki systemowi aspektów i fragmentów, które można dowolnie konfigurować. Rozpal w sobie kreatywność, odkryj nowe konfiguracje i udowodnij, że zawsze jest odpowiednia pora, by walczyć ogniem.
  • Egzotyczny broń boczna Intruz (za darmo dla wszystkich graczy) – Zawładnij powracającą z Destiny 1 egzotyczną bronią boczną Shiro-4 i spraw, by błyskawice rozświetliły pozbawione blasku złoto w pokrętnych korytarzach Lewiatana. Posiadacze przepustki sezonowej mogą odblokować tę broń od razu.
  • Nowa przepustka sezonowa, sprzęt, modyfikacje, zaktualizowane Przesilenie i więcej!

Reklama
Sprawdź również:

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama