DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Newsy

Sezon Udręczonych już dostępny w Destiny 2

Sezon Udręczonych już dziś zadebiutował w Destiny 2. W grze pojawiły się nowe aktywności, egzotyczny i legendarny sprzęt, aktualizacje słonecznej podklasy i wiele więcej!

Sezon Udręczonych już dziś zadebiutował w Destiny 2. W grze pojawiły się nowe aktywności, egzotyczny i legendarny sprzęt, aktualizacje słonecznej podklasy i wiele więcej!
Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Sezon Udręczonych już w Destiny 2

Sezon Udręczonych wprowadził wiele nowości:

  • Powstrzymanie Koszmarów (za darmo dla wszystkich graczy) – W kadłubie plugawego statku imperatora czai się zło. Przyzwij najgroźniejsze Koszmary i oczyść je przy pomocy ognia.
  • Odcięcie – Przemierzaj labirynty w Podbrzuszu Lewiatana, dowiedz się, co naprawdę kryje się za złowieszczymi planami Calusa i rozpraw się z kontrolowanymi przez niego Koszmarami.
  • Słońce 3.0 (za darmo dla wszystkich graczy) – Słońce to kolejna podklasa, która została całkowicie przeprojektowana dzięki systemowi aspektów i fragmentów, które można dowolnie konfigurować. Rozpal w sobie kreatywność, odkryj nowe konfiguracje i udowodnij, że zawsze jest odpowiednia pora, by walczyć ogniem.
  • Egzotyczny broń boczna Intruz (za darmo dla wszystkich graczy) – Zawładnij powracającą z Destiny 1 egzotyczną bronią boczną Shiro-4 i spraw, by błyskawice rozświetliły pozbawione blasku złoto w pokrętnych korytarzach Lewiatana. Posiadacze przepustki sezonowej mogą odblokować tę broń od razu.
  • Nowa przepustka sezonowa, sprzęt, modyfikacje, zaktualizowane Przesilenie i więcej!

Sprawdź również:

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...