DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Sezonowe wydarzenie “Świtanie” już od jutra w Destiny 2

Jutro rozpoczyna się “Świtanie”, sezonowe wydarzenie w Destiny 2. Przywitajmy nowy rok uroczystościami, z których będą czerpać radość wszyscy gracze.

1919-2

W świąteczny nastrój będą wprowadzały sezonowe dekoracje i aktywności w przestrzeni społecznej, powrót trybu dla wielu graczy “Jatka” w ramach Tygla oraz śnieżki dostępne dla każdego z graczy, którymi można porzucać w przeciwników w Szturmach. Każdego tygodnia gracze, którzy ukończą kolejne kamienie milowe, będą mogli zdobywać nowe nagrody, w tym ekskluzywny sprzęt.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.