DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Shenmue III już dostępny na Steam!

Shenmue III już od dziś jest dostępna w sklepie Steam! Z tej okazji przez cały weekend gra, wszystkie 3 dostępne DLC oraz Season Pass będą solidnie przecenione!


Shenmue III


Lista przecen:


  • Shenmue 3 (podstawowa gra): rabat 66% 
  • Shenmue 3 Deluxe Edition: rabat 66% 
  • DLC 1 Big Merry Cruise: rabat 60% 
  • DLC 2 Battle rally: rabat 60% 
  • DLC 3 Story quest pack: rabat 60% 
  • Season Pass (wszystkie 3 DLC): rabat 15%

W Shenmue III wcielamy się w Ryo Hazukiego, osiemnastoletniego mistrza sztuk walki z Japonii, którego celem jest pomszczenie ojca! W trzeciej części kultowej serii, Ryo próbuje rozwiązać zagadkę Lustra Feniksa, artefaktu poszukiwanego przez mordercę jego ojca. W poszukiwaniu prawdy dotrze na piękną, tętniącą życiem, chińską prowincję. Przygoda powiedzie Ryo do miasteczek i górskich wiosek, gdzie może dalej trenować, spróbować hazardu, grać na automatach, oraz dorobić sobie w różnych pracach, ciągle badając zagadkę Lustra Feniksa.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.