DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

SKYHILL: Black Mist
SKYHILL: Black Mist

Newsy

SKYHILL: Black Mist – nowy zwiastun rozgrywki i edycje gry

Klabater i Mandragora Games studio mają przyjemność udostępnić zupełnie nowy trailer gameplayowy do SKYHILL: Black Mist, gry z gatunku izometryczny survival-horror. Wraz z trailerem, dzielimy się również zawartością poszczególnych edycji gry, która zadebiutuje już 28 maja tego roku na PC. Wersja na konsole (PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch) będzie dostępna 27 sierpnia.SKYHILL: Black Mist to kontynuacja niepowtarzalnej gry Skyhill z 2015 roku, w której zadaniem gracza była ucieczka z opanowanego przez demony hotelu. Prosty pomysł opakowany w komiksową grafikę 2D przypadł do gustu tysiącom graczy na całym świecie, z miejsca stając się indie bestsellerem (200 000 sprzedanych egzemplarzy na PC).

“Premiera nowej odsłony Skyhilla już niedługo, zatem najwyższy czas, by podzielić się nowym trailerem z gry oraz dokładną informacją na temat poszczególnych jej edycji.” – powiedział Michał Gembicki, członek Zarządu Klabatera. – “Zespół twórców gry, Mandragora Studio, wytrwale pracuje w tych ostatnich dniach, by już 28 maja dać graczom powody do strachu. SKYHILL: Black Mist to niepowtarzalny miks rozgrywki znanej z gier skradankowych i najlepszych tradycji gatunku survival-horror.”


ENHANCED EDITION – (ok. 120 PLN)


SKYHILL: Black Mist – Enhanced Edition zawiera:

Reklama
  • Dodatek Elite Skin – Specjalny strój dla bohatera gry, luźno inspirowany kultowym bohaterem filmowym, mającym na koncie wiele brawurowych ucieczek z pogrążonych w chaosie budynków. Yippee-ki-yay!
  • Komiks “Skyhill Inc.” – 24-stronnicowy komiks stanowiący wprowadzenie w fabułę gry.
  • Black Mist Artbook – zbiór artów i szkiców z gry wzbogacony o wiele grafik, z różnych okresów produkcji gry.

ULTIMATE SUPPORTER’S BUNDLE – (ok. 140 PLN)


SKYHILL: Black Mist – Ultimate Supporter’s Bundle to idealna pozycja dla największych entuzjastów uniwersum Skyhill. Edycja zawiera:

  • Dodatek Elite Skin DLC – Specjalny strój bohatera gry, luźno inspirowany kultowym bohaterem filmowym, mającym na koncie wiele brawurowych ucieczek z pogrążonych w chaosie budynków. Yippee-ki-yay!
  • Komiks “Skyhill Inc.” – 24-stronnicowy komiks stanowiący wprowadzenie w fabułę gry.
  • Black Mist Artbook – zbiór artów i szkiców z gry wzbogacony o wiele grafik, z różnych okresów produkcji gry.
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową z gry (OST) – Niepokojący soundtrack pełen tajemniczej ambientowej muzyki, w tym utwór „Till We See the Clear Sky” w wykonaniu Anny Im

SKYHILL: Black Mist


Odwiedź kartę Steam SKYHILL: Black Mist i dodaj gre do listy życzeń!


SKYHILL: Black Mist, druga odsłona serii, to połączenie klasycznego horroru i rozgrywki rodem z gier survivalowych.
Gra luźno nawiązuje do oryginalnego konceptu, ale gameplay’owo stanowi rewolucyjny krok do przodu. Tym razem twórcy przenieśli rozgrywkę w 3D, akcję pokazując w rzucie izometrycznym. Mechanika gry została znacznie wzbogacona o elementy stealth (popularne „skradanki”) czy rozwiązania znane z gier typu metroidvania, m.in. możliwość ponownej eksploracji już odwiedzonych lokacji w celu odnalezienia wcześniej niedostępnych przedmiotów i informacji. Ważnym elementem rozgrywki, również usprawnionym względem oryginału, pozostaje system craftingu umożliwiający graczom wytwarzanie przedmiotów, które pomogą przeżyć w najtrudniejszych warunkach.
Fabularnie SKYHILL: Black Mist inspirowany jest klasycznym kinem spod znaku horroru, wprowadzając jednocześnie tajemnicze i paranormalne wątki, które kojarzymy chociażby z takich seriali jak Stranger Things. Gracz poznając historię, nie może być pewien, co jest prawdą, a co iluzją. Zamknięty w nawiedzonym luksusowym kompleksie budynków będącym własnością tajemniczej korporacji Skyhill Inc., próbuje zrozumieć, co lub kto stoi za tytułową Czarną Mgłą, która zmienia ludzi w bezmyślne monstra.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama