DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Śmiercioskrzydły Niszczyciel przybył do Heroes of the Storm!
Śmiercioskrzydły Niszczyciel przybył do Heroes of the Storm!

Newsy

Śmiercioskrzydły Niszczyciel przybył do Heroes of the Storm!

Pustoszyciel Światów trafił właśnie do Heroes of the Storm! Śmiercioskrzydły to najnowszy bohater w świecie Nexusa, o niepowtarzalnym stylu rozgrywki – godnym żywej legendy świata Azeroth.Śmiercioskrzydły jest tak potężny, że jedna postać nie pomieściłaby jego mocy, dlatego poznał on tajniki zmiennokształtności. Każde z jego dwóch niezwykłych wcieleń dysponuje własnymi zdolnościami, dzięki którym możesz wcielić w życie swoje fantazje o walce u boku samego Aspektu Śmierci i siać ogniste zniszczenie na polu bitwy!


Śmiercioskrzydły Niszczyciel przybył do Heroes of the Storm!


Śmiercioskrzydły dysponuje stałą nieustępliwością i jest chroniony pancernymi płytami. Niszczyciel Światów patrzy z góry na wszystkich uczestników walki – w tym na członków własnej drużyny. Smoczy Aspekt jest niewyobrażalnie potężny, ale ma jedną słabość: nie może zostać objęty jakąkolwiek sojuszniczą zdolnością, w tym leczeniem. Śmiałkowie próbujący kontrolować Śmiercioskrzydłego będą musieli się wykazać samowystarczalnością, sprytem i rozwagą w wykorzystywaniu jego niesamowitej potęgi. Możesz zobaczyć go w akcji dzięki poniższym odnośnikom:

Śmiercioskrzydły przybył do Nexusa! To najlepszy moment, aby wystawić na próbę swoje zdolności strategiczne w Heroes of the Storm u boku najbardziej wyczekiwanego przez fanów bohatera wszech czasów!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.