Śmiercioskrzydły Niszczyciel przybył do Heroes of the Storm!

Pustoszyciel Światów trafił właśnie do Heroes of the Storm! Śmiercioskrzydły to najnowszy bohater w świecie Nexusa, o niepowtarzalnym stylu rozgrywki – godnym żywej legendy świata Azeroth.Śmiercioskrzydły jest tak potężny, że jedna postać nie pomieściłaby jego mocy, dlatego poznał on tajniki zmiennokształtności. Każde z jego dwóch niezwykłych wcieleń dysponuje własnymi zdolnościami, dzięki którym możesz wcielić w życie swoje fantazje o walce u boku samego Aspektu Śmierci i siać ogniste zniszczenie na polu bitwy!


Śmiercioskrzydły Niszczyciel przybył do Heroes of the Storm!


Śmiercioskrzydły dysponuje stałą nieustępliwością i jest chroniony pancernymi płytami. Niszczyciel Światów patrzy z góry na wszystkich uczestników walki – w tym na członków własnej drużyny. Smoczy Aspekt jest niewyobrażalnie potężny, ale ma jedną słabość: nie może zostać objęty jakąkolwiek sojuszniczą zdolnością, w tym leczeniem. Śmiałkowie próbujący kontrolować Śmiercioskrzydłego będą musieli się wykazać samowystarczalnością, sprytem i rozwagą w wykorzystywaniu jego niesamowitej potęgi. Możesz zobaczyć go w akcji dzięki poniższym odnośnikom:

Śmiercioskrzydły przybył do Nexusa! To najlepszy moment, aby wystawić na próbę swoje zdolności strategiczne w Heroes of the Storm u boku najbardziej wyczekiwanego przez fanów bohatera wszech czasów!


Chcesz napisać komentarz?