DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Soundtrack z gry Chorus

Newsy

Soundtrack z gry Chorus już dostępny

Soundtrack z gry Chorus jest już dostępny między innymi w Apple Music, Spotify, Amazon Music oraz YouTube.

Soundtrack z gry Chorus jest już dostępny między innymi w Apple Music, Spotify, Amazon Music oraz YouTube.
Soundtrack z gry Chorus

Soundtrack z gry Chorus już dostępny

Kompozytor Pedro Macedo Camacho ściśle współpracował z reżyserem dźwięku w Deep Silver FISHLABS, Philippem Muckenfussem, czego rezultatem było około 180 minut muzyki, tworzonej jednocześnie z grą, przez prawie dwa lata, od szkiców koncepcyjnych aż do ostatnich szlifów.

Specjalizujący się w muzyce klasycznej Camacho stworzył swoją pierwszą kompozycję w wieku lat 10 i pracował dotychczas nad utworami do takich gier, jak A Vampyre Story, Civilization 5, Wiedźmin 3, Star Citizen, Wolfenstein II: The New Colossus czy World of Warcraft: Shadowlands.

Klimatyczna ścieżka dźwiękowa, skomponowana całkowicie zdalnie, jest prawdziwie globalnym projektem, z Camacho – głównym kompozytorem – pracującym w Portugalii, pochodzącą z Mongolii wokalistką Úyangą Bold nagrywającą w Stanach Zjednoczonych, dodatkową muzyką autorstwa Alexa Pfeffera z Niemiec, jednym synth designerem we Francji, drugim z Wielkiej Brytanii, ale przebywającym w Azji Południowej, orkiestrą w Bułgarii oraz reżyserem dźwięku w Niemczech, w studiu Deep Silver FISHLABS.

Gra Chorus jest dostępna w polskiej wersji językowej (napisy) na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, PC (Epic Games Store i Steam), Google Stadia i Amazon Luna.
Sprawdź również: Premiera WWE 2K22 już 11 marca. Mamy nowy zwiastun

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama