DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

South Park: Fractured But Whole z przesuniętą datą premiery

W nową odsłonę przygód bohaterów serii South Park mieliśmy zagrać w grudniu br. Niestety Ubisoft przesunął datę premiery na I kwartał 2017. Pod choinkę będzie trzeba wybrać inny prezent.

Twórcy swoją decyzję tłumaczą chęcią dopracowania gry, tak aby uzyskała miano hitu roku. Z tym, że niestety będzie to rok 2017. Krążą plotki o premierze w styczniu, pierwszy kwartał jest jednak długi i równie dobrze możemy tutaj mówić o marcu.

Cierpliwość wynagradza, a Ubisoft też nie próżnuje co miesiąc rozdając po jednej grze ze swojego katalogu wydawniczego.

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.