DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

South Park: Fractured But Whole z przesuniętą datą premiery

W nową odsłonę przygód bohaterów serii South Park mieliśmy zagrać w grudniu br. Niestety Ubisoft przesunął datę premiery na I kwartał 2017. Pod choinkę będzie trzeba wybrać inny prezent.

Twórcy swoją decyzję tłumaczą chęcią dopracowania gry, tak aby uzyskała miano hitu roku. Z tym, że niestety będzie to rok 2017. Krążą plotki o premierze w styczniu, pierwszy kwartał jest jednak długi i równie dobrze możemy tutaj mówić o marcu.

Cierpliwość wynagradza, a Ubisoft też nie próżnuje co miesiąc rozdając po jednej grze ze swojego katalogu wydawniczego.

Reklama

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje dla graczy

Ruszyła wyprzedaż w Ubisoft Store. W niskich cenach znalazły się między innymi gry z serii Far Cry, Assassin’s Creed oraz Splinter Cell.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Reklama