DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

South Park: Phone Destroyer™ – premiera 9 listopada na urządzenia mobilne na całym świecie!

South Park: Phone Destroyer będzie miało premierę na urządzeniach z systemem iOS i Android 9 listopada 2017 roku. Rozpocznij całkowicie nową przygodę z Cartmanem, Stanem, Kylem i Kennym.

SPPD_KA_ReleaseDate_301017_1pmCET

Graj kowbojami, piratami, czarodziejami, cyborgami, a nawet wszechmogącymi bogami z chłopcami i wszystkimi mieszkańcami miasteczka South Park. Łącząc strategię i karty kolekcjonerskie w wybuchowych walkach, South Park: Phone Destroyer pozwoli ci walczyć w całym miasteczku będąc w pełni spersonalizowanym Nowym. Zbieraj, ulepszaj i doprowadź do perfekcji swój zestaw kart z ikonicznymi bohaterami, co pozwoli ci na uwolnienie ich prawdziwej siły, kiedy staniesz na polu bitwy.

Zawierający ponad 80 kart, South Park: Phone Destroyer to także przezabawna kampania dla jednego gracza z 60 poziomami wypełnionymi historiami i dialogami. Ukończ je, aby rozwinąć swoją kolekcję, zwiększyć łupy i odblokować nowe wyzwania! A jeśli będzie ci mało, wyzwij na pojedynek ludzi z całego świata w meczach gracz – kontra – gracz prowadzonych w czasie rzeczywistym. Wspinaj się w rankingach PvP, aby zająć miejsce w globalnej tabeli liderów.

South Park: Phone Destroyer jest grą typu free-to-play. Gra będzie wspierana i rozwijana, dzięki przyszłym aktualizacjom. Wskakuj i rozpocznij własną bitwę na iOS lub Android już 9 listopada na całym świecie!


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...