DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

South Park: The Fractured But Whole – ogłoszenie nowego dodatku: Od zmierzchu do Casa Bonita

Dziś Ubisoft oraz South Park Digital Studios ogłosiły, że DLC do South Park: The Fractured But Whole – Od zmierzchu do Casa Bonita – będzie dostępne od 20 marca na komputerowym systemie rozrywki PlayStation, Xbox One i PC. DLC Od zmierzchu do Casa Bonita, stworzone przez South Park Digital Studios i Ubisoft San Francisco, dodaje do South Park: The Fractured But Whole zupełnie nową kampanię fabularną i nową klasę superbohatera. Od zmierzchu do Casa Bonita jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 PLN.

cartman_south_park__the_stick_of_truth_2014-1920x1080

Siostra Mysteriona ma kłopoty. Zadawała się z wampirzymi dzieciakami z South Parku, które przejęły ulubioną restaurację Cartmana, Casa Bonita. Odwiedź słynną rodzinną jadłodajnię, zbadaj jaskinie czarnego Barta, obejrzyj skoczków do wody, posmakuj magii Meksyku i pokonaj grupę wampirów.

Zwalcz mrok mrokiem i skorzystaj z nowej klasy „zrodzonego w zaświatach”, zawierającej cztery nowe okultystyczne moce. Przebierz się w nowe gotyckie kostiumy i zyskaj ekstra łupy. Walcz u boku gotyckiej Henrietty, potężnej wiedźmy wsparcia. Skorzystaj z nowych mocy oraz towarzyszki także w reszcie swojej superbohaterskiej przygody.

Więcej informacji o South Park: The Fractured But Whole znaleźć można pod adresem southparkgame.com. Najnowsze wiadomości o wszystkich grach Ubisoft dostępne są pod adresem news.ubisoft.com.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...