DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

SPACEBASE STARTOPIA JUŻ NA NINTENDO SWITCH
SPACEBASE STARTOPIA JUŻ NA NINTENDO SWITCH

Newsy

SPACEBASE STARTOPIA JUŻ NA NINTENDO SWITCH

Spacebase Startopia jest już dostępna na konsoli Nintendo Switch.Spacebase Startopia na Nintendo Switch™ to wiele godzin strategicznego zarządzania stacją kosmiczną, z szerokim wachlarzem pozaziemskich rozrywek – od sesji terapii wielorybów kosmicznych po kawiarnie dla kotów, a nawet zaginający czas Black Hole Drop – oraz wyborem galaktycznych gadżetów, które ozdobią bazę i spróbują przyciągnąć zainteresowanie przejeżdżających wczasowiczów. We współpracy z obecną na stacji, całkowicie nie morderczą sztuczną inteligencją stacji, VAL, gracze będą musieli pracować nad przekształceniem trzech unikalnych pokładów swojej bazy w najatrakcyjniejsze miejsce na wakacje w całej galaktyce.


Spacebase Startopia


Spacebase Startopia na Nintendo Switch™ jest dostępna cyfrowo w sklepie Nintendo eShop, a także w wersji pudełkowej. Grę można też już kupić na PC, konsole PlayStation i Xbox.

Reklama

Sprawdź również!


 

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama