DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Splinter Cell Chaos Theory za darmo

Gry za darmo

Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Ubisoft Store

Splinter Cell Chaos Theory na PC za darmo w Ubisoft Store. Grę można bezpłatnie przypisać do swojego konta na stałe.

Splinter Cell Chaos Theory za darmo w Ubisoft Store. Grę można bezpłatnie przypisać do swojego konta na stałe. Ubisoft postanowił podzielić się swoim klasykiem z okazji wyprzedaży Black Friday w Ubisoft Store.
Splinter Cell Chaos Theory za darmo

Splinter Cell Chaos Theory za darmo

Sprawdź również: Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania w ten weekend

Gra Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory zadebiutowała w 2005 roku i jest uznawana przez wielu za jedną z najlepszych odsłon Splinter Cella. Ta trzecia odsłona kultowej serii skradanek, opowiada o przygodach agenta Sama Fishera. Gry z serii Splinter Cell bazują na książkach autorstwa Toma Clancyego.

Odbierz Tom Clancy’s Splinter Cell Chaos Theory na PC już teraz!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama