DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Star Wars Jedi: Upadły zakon
Star Wars Jedi: Upadły zakon

Newsy

Star Wars Jedi: Upadły Zakon już niedługo w EA Play i Xbox Game Pass!

Star Wars Jedi: Upadły Zakon już niedługo w EA Play i Xbox Game Pass! Już 10 listopada każdy posiadacz abonamentu Xbox Game Pass lub EA Play będzie mógł w ramach swojej subskrybcji zagrać w Star Wars Jedi: Upadły Zakon!


Star Wars Jedi: Upadły zakon


Warto dodać, że 10 listopada usługa EA Play połączy się z Xbox Game Pass Ultimate.


Gracze wcielają się w rolę Cala Kestisa, byłego Padawana ukrywającego się po tym, jak Jedi zostali wyeliminowani w wyniku rozkazu 66 wydanego przez Imperatora. Zmuszony do ucieczki Cal spotyka na swojej drodze nowych towarzyszy – Cere Junda, byłą Jedi graną przez Debrę Wilson (w polskiej wersji Danuta Stenka) i Greeza, pilota Modliszki. BD-1, wierny droid Cala, który jest tak samo czarujący, jak i użyteczny, pomoże graczom poruszać się i badać różne planety, w tym ojczystą planetę Wookiee – Kashyyyk – oraz nigdy wcześniej nie widzianą Zeffo. Cal i jego towarzysze będą chcieli być o krok przed Imperium i Drugą Siostrą Inkwizycji by odkryć tajemnicę związaną ze starożytną obcą cywilizacją, która może pomóc odbudować Zakon Jedi.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.