DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

StarCraft II powraca na IEM Katowice 2019

StarCraft II powraca do Polski w przyszłym roku, aby zagościć na Intel Extreme Masters (IEM) Katowice, wydarzeniu gromadzącym graczy z całego świata. Najlepsi profesjonalni gracze, w tym Joona “Serral” Sotala, laureat World Championship Series 2018 roku, będą walczyć o nagrody z puli o wartości 250 000 USD, rozpoczynając już w styczniu 2019 turniej kwalifikacyjny online. Punktem kulminacyjnym zmagań będzie oczywiście wielki finał, który rozegra się 3 marca 2019 rokuPonadto pulę nagród przewidzianą na IEM Katowice mogą zwiększyć kibice StarCraft II. Dzięki zakupowi Łupu Wojennego w grze, który będzie dostępny w grudniu, można dodać nawet 150 000 USD do aktualnej puli nagród o wartości 250 000 USD.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.