DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Start beta testów dla wspierających Crossroads Inn na Kickstarterze.

Po niezwykle udanej kampanii Crossroads Inn na Kickstarterze, czas na kolejne kroki. Crossroads Inn otrzymało prawie 40 000 dolarów, od ponad 1200 osób z 48 państw i to właśnie oni dostaną dziś ekskluzywnie w swoje ręce wersję beta gry. Premiera Crossroads Inn zaplanowana jest na Q4 br. na PC oraz Xbox One.Zaangażowanie społeczności budowanej wokół tytułu jest od początku kluczowe dla warszawskiego studia Kraken Unleashed. Ponad 1200 osób, które będzie brało udział w testach będzie miało możliwość bezpośredniej rozmowy z deweloperami oraz dzielenia się swoimi uwagi i dyskutowania z resztą wspierających.

Wcześniejszy dostęp do gry i możliwość współtworzenia tego tytułu był jedną z najciekawszych nagród podczas naszej akcji crowdfundingowej, co z pewnością było motywacją dla tak hojnego wsparcia naszej gry. Cieszymy się, że w ten sposób możemy uhonorować osoby, które zdecydowały się nas wesprzeć. Dziś w ręce naszej społeczności oddajemy część gry poświęconą trybowi sandbox.- mówi Patryk Pietraszkiewicz, head of Kraken Unleashed studio.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.