DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Start beta testów dla wspierających Crossroads Inn na Kickstarterze.

Po niezwykle udanej kampanii Crossroads Inn na Kickstarterze, czas na kolejne kroki. Crossroads Inn otrzymało prawie 40 000 dolarów, od ponad 1200 osób z 48 państw i to właśnie oni dostaną dziś ekskluzywnie w swoje ręce wersję beta gry. Premiera Crossroads Inn zaplanowana jest na Q4 br. na PC oraz Xbox One.Zaangażowanie społeczności budowanej wokół tytułu jest od początku kluczowe dla warszawskiego studia Kraken Unleashed. Ponad 1200 osób, które będzie brało udział w testach będzie miało możliwość bezpośredniej rozmowy z deweloperami oraz dzielenia się swoimi uwagi i dyskutowania z resztą wspierających.

Wcześniejszy dostęp do gry i możliwość współtworzenia tego tytułu był jedną z najciekawszych nagród podczas naszej akcji crowdfundingowej, co z pewnością było motywacją dla tak hojnego wsparcia naszej gry. Cieszymy się, że w ten sposób możemy uhonorować osoby, które zdecydowały się nas wesprzeć. Dziś w ręce naszej społeczności oddajemy część gry poświęconą trybowi sandbox.- mówi Patryk Pietraszkiewicz, head of Kraken Unleashed studio.


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama