DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1
F1

Newsy

Statystyki kierowców w F1 2021 ujawnione

Formula 1Codemasters, i EA SPORTS zaprezentowali dzisiaj kompletną listę statystyk kierowców w F1 2021. Do premiery gry pozostał jedynie tydzień. 


F1


Dynamiczne rankingi w trybie My Team, które będą aktualizowane przez cały sezon, odzwierciedlają osiągi z prawdziwych wyścigów. Poprzez analizę wielu danych, kierowcy są oceniani w czterech kategoriach – doświadczenie, umiejętności wyścigowe, świadomość na torze i tempo. Statystyki z wszystkich czterech kategorii zliczane są do finalnej, ogólnej oceny zawodników.  

W trybie My Team, w którym wcielamy się jednocześnie we właściciela i kierowcę wybranego zespołu w F1 2021, gracze stworzą własny, 11. zespół na torze, a następnie wybiorą drugiego kierowcę spośród aktualnie dostępnych zawodników F2™ i F1®. Gracze będą musieli zbudować reputację swojego zespołu na przestrzeni kilku sezonów aby przyciągnąć do siebie najlepszych kierowców. 

Oceny to zawsze palący temat dyskusji – siedmiokrotny Mistrz Świata Lewis Hamilton i aktualny lider tabeli F1, Max Verstappen, zajmują najwyższe miejsca w rankingu z wynikami wynoszącymi 95. Jednak w sezonie pozostało jeszcze wiele wyścigów, które mogą przyczynić się do wielu zmian po każdym z zaplanowanych na 2021 Grand Prix

ReklamaSprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama