DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

SteelSeries Rival 700 już w sklepach w Europie

Ci, którzy cenią sobie precyzję i funkcjonalność myszy komputerowych, których pasją są gry i mają trochę grosza do wydania na lepszy sprzęt, będą mogli już wkrótce udać się do sklepów po nową mysz SteelSeries Rival 700.

SteelSeries_Rival700

SteelSeries Rival 700 jest pierwszą na świecie modularną myszą gamingową z wbudowanym wyświetlaczem OLED, która wspomaga gracza wibracjami sygnalizującymi powiadomienie. Produkt niedługo będzie dostępny w krajowych sieciach sprzedaży. Cena detaliczna to około 110 euro, co przekłada się na mniej więcej 480 .

Kiedy wibrujący Rival 700 powiadamia mnie o odnowieniu umiejętności kierowanego przeze mnie bohatera, potrafię całkowicie odmienić aktualną sytuację w grze – mówi Jonathan „LodA” Berg, jeden z najlepszych, profesjonalnych zawodników w grze DotA2 – Rival 700 nie tylko daje mi przewagę podczas intensywnych potyczek, ale także dopasowuje się do trybu gry i moich aktualnych preferencji – dodaje aktualny reprezentant zespołu Alliance.

Na wyświetlaczu OLED gracz może śledzić zmianę profili, swoje statystyki, zmieniać CPI i wprowadzać swoje animacje i loga. Pewne opcje sterowania będzie można modyfikować bez wchodzenia do menu gry. Powiadomienia wibracyjne pozwolą graczowi dopasować kiedy ma być powiadamiany o odnowieniu umiejętności, konieczności przeładowania magazynku czy upływającym życiu z prowadzonego protagonisty. Obudowa myszy jest konfigurowalna, możemy wymieniać sam sensor optyczny, który fabrycznie pracuje w maksymalnym ustawieniu 16 tys. CPI. wymienialne są również przednie panele i różne opcje podświetlenia.

SteelSeries_Rival700

SteelSeries Rival 700 pojawi się na rynku z dwoma kablami do wyboru, oczywiście obydwa w pudełku. Pierwszy z nich to gumowy 90 cm przewód dedykowany użytkownikom laptopów. Dla posiadaczy komputerów stacjonarny przygotowano złącze pokryte nylonem, który pochwalić się może długością 180 cm.

 

Magister dziennikarstwa, wkrótce także technik informatyk. Gry to jego pasja od ponad 20 lat. Zaczynał na C64, dziś gra na PC i Xbox One, w podróży także na smartfonie z systemem Windows Phone.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...