DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

SECRET GOVERNMENT
SECRET GOVERNMENT

Newsy

Strategia Secret Government we wczesnym dostępie od 22 czerwca

Skryj się w cieniu i poprowadź trwającą od wieków tajną społeczność, która wypływa na los całej ludzkości. Gra strategiczna Secret Government, będzie dostępna we wczesnym dostępie na Muve i Steam od 22 czerwca! W międzyczasie, zachęcamy do zagrania w darmowe demo na Steam Game Festival, który trwa do 22 czerwca.


SECRET GOVERNMENT


Trwający od XVII wieku po dzisiaj, Secret Government daje ci zadanie poprowadzenie sekretnej organizacji i rozszerzenia jej wpływu przez cały glob, przepisania kluczowych historycznych wydarzeń i zdecydowania o losie ludzkości. Zarządzaj zasobami, gdy manipulujesz akcjami liderów świata. Od strategicznego rozmieszczania twoich agentów na wrażliwych terenach, po infiltrację potężnych instytucji władzy, z każdego możesz zrobić swojego pionka, którego zasoby możesz użyć, by zwiększyć kontrolę nad tymi, którzy podejmują ważne decyzje.

Wersja wczesnego dostępu umieści cię podczas chwalebnej rewolucji w Anglii, gdzie spotkasz wrogą tajną organizację, której metody są podobne do twoich, ale ich cele są zupełnie inne. Działaj ostrożnie, aby nie podnieść świadomości swojej siły przebicia w kraju, w przeciwnym razie zostaniesz narażony i stracisz już uzyskany poziom wpływów.


SECRET GOVERNMENT


Cechy charakterystyczne:

Reklama
  • Przeredaguj historię – od XVII wieku po współczesność, wojnę o niepodległość, wojnę francuską i napoleońską, każda misja poprowadzi graczy do poważnych globalnych konfliktów, zlecając im manipulowanie wynikami w celu spełnienia ambicji Bractwa.
  • Graj swoimi pionkami – najpotężniejsze postaci świata – od władców państw po supermocarstwa wojskowe – są dla ciebie zwykłymi pionkami. Naucz się manipulować złożonymi mechanikami AI, wykorzystując ich unikalne zdolności do kształtowania świata według własnych potrzeb.
  • Pośredni wpływ – Dlaczego miałbyś sam ponosić ciężar swoich dyplomatycznych, ekonomicznych i militarnych ambicji? Rozmieść swoich agentów i pośrednio zmuszaj innych z ponad 50 typami akcji mającymi na celu wprowadzić balans na świecie według twojej zachcianki, pozostawiając twoje ręce czyste.
  • Manipuluj żyjącym światem – od ideologii po klasy społeczne, podatki i niepokoje społeczne, świat Secret Government składa się z niezliczonych powiązanych ze sobą systemów społeczno-politycznych, które skutecznie symulują wiarygodny i reagujący świat. Podczas gdy światowi liderzy starają się utrzymać status quo, w jaki sposób zdestabilizujesz system i uruchomisz światowe zmiany?
  • Nie jesteś sam w cieniu – Stawiając czoła wrogiej tajnej organizacji, która nie boi się manipulować w książkach historycznych, podejmuj wszelkie działania i wybory, aby przewyższyć konkurencję i zachować swoją ciężko wypracowaną tajemnicę i poziom infiltracji w cieniach.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama