DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2 Poza światem
Destiny 2 Poza światem

Newsy

Strażnicy przygotujcie się, by nieść świąteczną radość w Światniu w Destiny 2

Strażnicy na całym świecie zajmą się wypiekaniem i rozwożeniem ciastek, gdy w Wieży po raz kolejny zagości Świtanie, darmowe wydarzenie, w którym wszyscy gracze Destiny 2 przygotowują łakocie, niosą świąteczną radość i dostają prezenty w grze. Wydarzenie rozpoczyna się 15 grudnia i trwa do 5 stycznia, zapewniając fanom wystarczająco dużo czasu, aby poczuć magię świąt i upiec słodkie specjały.Zachęcamy Strażników do rozgrzania swych piekarników, zgromadzenia potrzebnych składników, rozdawania świątecznych ciastek i dzielenia się świąteczną radością w całym Układzie Słonecznym. Na chętnych do pieczenia, czekają nowi sprzedawcy z nowymi sezonowymi nagrodami – możliwe, że znajdzie się tam też jakiś nieoczekiwany prezent, albo i dwa.

Aby uczcić ten okres, Strażnicy mogą zdobywać ducha Świtania, brać udział w misjach, zleceniach i pieczeniu smakołyków. Postępy będą wliczane do osobistych i wspólnych celów. Im bardziej wprawicie się w świąteczny nastrój, tym lepsze nagrody będzie dla was miała Eva.Nowy egzotyczny statek czeka na tych, którzy mają ochotę wyruszyć na przejażdżkę pośród gwiazd. Statek ten ma kilka niezwykłych funkcji, które można odblokować generując ducha Świtania. Są wśród nich trzy efekty silnika do wyboru, unikatowy efekty teleportacji, animowane barwy i jeszcze więcej!

Tess Everis zaprezentuje kilka świątecznych przedmiotów, w tym obudowę Ducha w stylu elfa i radosne zdobienia broni. Strażnicy mogą nabyć je w sklepie Eververse w zamian za jasny pył lub srebro.

Wkrótce zakończy się nasza coroczna akcja charytatywna Game2Give Opiekunowie Światła. Strażnicy zebrali już ponad 1,3 miliona $, aby pomóc chorym i powracającym do zdrowia dzieciom poprzez program fundacji Bungie iPads for Kids oraz program Extra Life: Children’s Miracle Network Hospitals.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...