DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

SUPERHOT. Świat zwolni wśród ognia. Już 25 lutego!

superhot12345678

Po wielu miesiącach oczekiwań otrzymaliśmy nareszcie oficjalnie potwierdzone informacje dotyczące premiery SUPERHOT. Gra zagości na dyskach twardych pecetowców już 25 lutego!

Czym jest SUPERHOT?

SUPERHOT to niekonwencjonalny first-person shooter, w którym czas płynie tu tylko wtedy, gdy się poruszasz.

Jego przeglądarkowy pierwowzór, a raczej prototyp – spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród graczy, którzy wspierali projekt – od jego początków podczas tygodniowego gamingowego jamu FPS, poprzez udaną kampanię na Kickstarterze, aż do finałów IGF i SXSW Gaming Awards.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.