DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2 Zawody Strażników

Aktualności

Świętuj 30-lecie Bungie w Destiny 2

Świętujemy 30-lecie Bungie! Firma z tej okazji udostępniła dzisiaj nową zawartość w Destiny 2 oraz rozpoczęła kampanię dobroczynną Game2Give.

Aby uczcić trzy dekady wspaniałych gier, spektakularnych historii i cudowną społeczność, Bungie udostępniło dzisiaj nową zawartość w Destiny 2. Od dziś wszyscy Strażnicy i Strażniczki mogą przystąpić do gry, aby uzyskać dostęp do zawartości na 30-lecie Bungie, w tym nowej 6-osobowej aktywności z dobieraniem graczy, skrywanych tajemnic, kolekcjonerskich nagród i innych atrakcji.
30-lecie Bungie

30-lecie Bungie

Gracze, którzy chcą doświadczyć jeszcze więcej wrażeń związanych z obchodami 30. rocznicy, mogą zakupić Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie, a następnie zgłębić nowy loch inspirowany Jaskinią Łupów na Kosmodromie, poddać się nostalgii, uzyskując dostęp do egzotycznej wyrzutni rakiet Gjallarhorn wraz z katalizatorem i zebrać nowy oraz klasyczny sprzęt, w tym:

  • Miecz Claymore z gry Myth
  • Legendarną broń z Destiny 1
  • Pancerz z motywem Ciernia
  • Egzotycznego Wróbla Chyżogjallar
  • Zdobienia pancerza inspirowane grą Marathon
  • Zdobienia pancerza Bungie inspirowane modą uliczną
  • I więcej!
Game2Give

A jeśli potrzebne jest wam jeszcze więcej powodów do świętowania, fundacja Bungie przeprowadza 3. doroczną kampanię dobroczynną Game2Give! Co roku fundacja Bungie z pomocą Strażników z całego świata zbiera fundusze na zdrowie i dobrobyt dzieci, pomoc humanitarną oraz działania charytatywne skupiające się na różnorodności, sprawiedliwości i integracji. Czynienie dobra powinno sprawiać przyjemność, więc sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was na zachętę.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Zapoznajcie się z harmonogramem streamów, aby wesprzeć waszych ulubionych Strażników i Strażniczki, dokonać wpłaty i odebrać nagrody w grze Destiny 2 za waszą hojność. Jeśli chcecie dokonać wpłaty, przejdźcie na stronę datków i postępujcie zgodnie z instrukcjami, aby odebrać nagrody. Akcja Game2Give będzie trwała do 15 grudnia.

Na tym jednak zabawa się nie kończy. Na Strażników i Strażniczki czeka też wiele innych atrakcji, w tym wydarzenia w grze, niesamowite zakończenie Sezonu Zagubionych oraz nowy dodatek Destiny 2: Królowa-Wiedźma, który ukaże się 22 lutego 2022 roku.

Zagraj już teraz w Destiny 2!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

EPOS GTW 270 Hybrid – recenzja bezprzewodowych, dousznych słuchawek. Jakiś czas temu mieliśmy okazję przetestować słuchawki dla graczy EPOS Sennheiser GSP 601, które zrobiły na...