DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2 Zawody Strażników

Newsy

Świętuj 30-lecie Bungie w Destiny 2

Świętujemy 30-lecie Bungie! Firma z tej okazji udostępniła dzisiaj nową zawartość w Destiny 2 oraz rozpoczęła kampanię dobroczynną Game2Give.

Aby uczcić trzy dekady wspaniałych gier, spektakularnych historii i cudowną społeczność, Bungie udostępniło dzisiaj nową zawartość w Destiny 2. Od dziś wszyscy Strażnicy i Strażniczki mogą przystąpić do gry, aby uzyskać dostęp do zawartości na 30-lecie Bungie, w tym nowej 6-osobowej aktywności z dobieraniem graczy, skrywanych tajemnic, kolekcjonerskich nagród i innych atrakcji.
30-lecie Bungie

30-lecie Bungie

Gracze, którzy chcą doświadczyć jeszcze więcej wrażeń związanych z obchodami 30. rocznicy, mogą zakupić Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie, a następnie zgłębić nowy loch inspirowany Jaskinią Łupów na Kosmodromie, poddać się nostalgii, uzyskując dostęp do egzotycznej wyrzutni rakiet Gjallarhorn wraz z katalizatorem i zebrać nowy oraz klasyczny sprzęt, w tym:

  • Miecz Claymore z gry Myth
  • Legendarną broń z Destiny 1
  • Pancerz z motywem Ciernia
  • Egzotycznego Wróbla Chyżogjallar
  • Zdobienia pancerza inspirowane grą Marathon
  • Zdobienia pancerza Bungie inspirowane modą uliczną
  • I więcej!
Game2Give

A jeśli potrzebne jest wam jeszcze więcej powodów do świętowania, fundacja Bungie przeprowadza 3. doroczną kampanię dobroczynną Game2Give! Co roku fundacja Bungie z pomocą Strażników z całego świata zbiera fundusze na zdrowie i dobrobyt dzieci, pomoc humanitarną oraz działania charytatywne skupiające się na różnorodności, sprawiedliwości i integracji. Czynienie dobra powinno sprawiać przyjemność, więc sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla was na zachętę.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Zapoznajcie się z harmonogramem streamów, aby wesprzeć waszych ulubionych Strażników i Strażniczki, dokonać wpłaty i odebrać nagrody w grze Destiny 2 za waszą hojność. Jeśli chcecie dokonać wpłaty, przejdźcie na stronę datków i postępujcie zgodnie z instrukcjami, aby odebrać nagrody. Akcja Game2Give będzie trwała do 15 grudnia.

Na tym jednak zabawa się nie kończy. Na Strażników i Strażniczki czeka też wiele innych atrakcji, w tym wydarzenia w grze, niesamowite zakończenie Sezonu Zagubionych oraz nowy dodatek Destiny 2: Królowa-Wiedźma, który ukaże się 22 lutego 2022 roku.

Zagraj już teraz w Destiny 2!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama