DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Świtanie powraca do Destiny 2

Newsy

Świtanie powraca do Destiny 2. Na graczy czeka wiele nowości

Świtanie powraca do Destiny 2. Na graczy czeka wiele nowości, w tym nowe nagrody, ulubione przedmioty z przeszłości, a także duch Świtania.

Świtanie powraca do Destiny 2. To bezpłatne wydarzenie w grze z całkiem nowymi prezentami dla Strażników, którzy pragną szerzyć radość i zdobywać świąteczny sprzęt. Do 4 stycznia 2022 Strażnicy mogą odblokowywać nowe nagrody, zbierać ulubione przedmioty z przeszłości, a także wyposażyć się w ducha Świtania, przygotowując świąteczne wypieki i rozdając prezenty nowym i dawnym sojusznikom.
Świtanie powraca do Destiny 2

Świtanie powraca do Destiny 2

Co nowego?

Dla Strażników, którzy zbiorą wystarczającą ilość ducha Świtania, Eva przygotowała nowy egzotyczny statek. W te Święta Eva będzie także po raz pierwszy przyznawać napędzany stazą miecz, Zefir. To idealny prezent dla wszystkich Strażników, którzy zechcą posiekać swoje ciastka na kawałki.

Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Strażnicy będą mogli rozpakować nowe świąteczne przedmioty od Tess Everis, w tym nowy zestaw uniwersalnych zdobień dla każdej z klas, który będzie do nabycia w sklepie Eververse za jasny pył lub srebro.

Świtanie powraca do Destiny 2

Świtanie powraca do Destiny 2

Gracze Destiny 2 mogą także dołączyć do naszej imprezy poprzez Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie, aby udoskonalić swoje umiejętności w oczekiwaniu na dodatek Destiny 2: Królowa-Wiedźma, który ukaże się 22 lutego 2022.

Sprawdź również: Świętuj 30-lecie Bungie w Destiny 2
Zagraj w Destiny 2 za darmo już teraz!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama