DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Sword Coast Legends już dostępne na PS4 i Xbox One!

 

Dziś na konsolach PlayStation 4 i Xbox One zadebiutowała gra Sword Coast Legends. Najnowsza produkcja Digital Extremes,  da graczom możliwość przeżywania rozgrywki znanej z Dungeons & Dragons w zupełnie nowy sposób, przenosząc dynamikę interakcji pomiędzy uczestnikami sesji RPG i Mistrzem Gry do wirtualnej rozgrywki w trybie Mistrza Gry w czasie rzeczywistym. Tryb ten skupia się na aktywnym angażowaniu Mistrza Gry w daną przygodę i rozgrywkę wspólnie z drużyną.

SCL_Screenshot2_XB1

W rozbudowanej Kampanii Fabularnej Sword Coast Legends przeniesie gracza do wciągającego i kolorowego świata Forgotten Realms. Gracz będzie mógł podejmować wyzwania Trybu Fabularnego bądź też połączyć siły wraz z trzema przyjaciółmi w epickiej przygodzie, która poniesie ich wspólnie od bram pirackiego miasta Luskan, aż po jaskinie i groty Podmroku. Za całość odpowiada ekipa weteranów branży, w której skład weszli między innymi członkowie grupy stojącej za Dragon Age: Origins, oraz odpowiedzialny za system Dungeons & Dragons dom wydawniczy Wizards of the Coast.

Reklama

SCL_Screenshot3_PS4

Gra oferuje także wieloosobowy Dungeon Crawl, w którym można wcielić się także w Mistrza Gry i wpływać na przebieg rozgrywki w czasie rzeczywistym poprzez tworzenie nowych potyczek czy rozstawianie potworów, podczas gdy drużyna poszukiwaczy przygód przemierzać będzie losowo generowane podziemia. Tryb ten będzie w pełni dostępny także na PlayStation 4 oraz Xbox One. Mistrzowie Gry będą dysponować szerokim wachlarzem zasobów i narzędzi, zawierających między innymi ponad 700 obiektów oraz 100 potworów, by wymienić tylko najważniejsze elementy. Jednak kreator całych kampanii dla Mistrza Gry będzie dostępny jedynie w wersji PC.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama