DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Szukasz pracy? Mamy dla Ciebie propozycję!

kinguin

Szukasz pracy? Mamy dla Ciebie propozycję!

Kinguin.net, jedna z najbardziej popularnych platform do zakupu gier video, właśnie rozpoczęła rekrutację kilkudziesięciu programistów do swojego nowo otwartego biura w Szczecinie.

Poszukiwani są deweloperzy ze znajomością m.in. PHP, Node.js, AngularJS i baz danych MySQL, MongoDB. Otwarcie biura w Szczecinie jest kolejnym etapem niezwykle dynamicznego rozwoju Kinguina. W chwili obecnej firma posiada 7 oddziałów w 4 krajach, a jej zespół liczy około 300 specjalistów.

Reklama

Kinguin.net rozwija się w niezwykle dynamicznie, i tylko w ciągu ostatniego roku powiększyliśmy swój zespół dwukrotnie. Naszym nowym pracownikom w Szczecinie zaoferujemy nie tylko możliwość pracy w pasjonującej branży gier wideo, ale i międzynarodowe towarzystwo świetnych ludzi oraz szeroki wachlarz benefitów.

Ponadto w najbliższym czasie planujemy również nawiązać współpracę ze szczecińskim środowiskiem akademickim i gamingowym.

Inga Rabiega-Szmyt, Chief Human Resources Officer

Zobacz też: Interesujesz się programowaniem?  Chciałbyś podszlifować swoje umiejętności kodowania? Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Bohaterowie Azeroth mogą rozpocząć przygotowania do podróży w zaświaty – aktualizacja przedpremierowa Shadowlands jest już dostępna! Dzięki niej w systemach gry World of Warcraft...

Newsy

Od dziś w ofercie Media Markt znajduje się edycja przedsprzedażowa gry Call of Duty: Black Ops Cold War. Zakup tej edycji upoważnia do otrzymania...

Newsy

Wydawnictwo Deep Silver, deweloper 4A Games i polski wydawca Metro Exodus – Techland, ogłaszają, że po ponad 5 latach w produkcji gra osiągnęła złoty...

Newsy

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Black Friday, czyli Czarny Piątek właśnie wystartował!  Jak co roku szykuje się istne szaleństwo cenowe!   Kinguin postanowił przyśpieszyć Czarny Piątek i zaoferował...

Reklama