DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Szykujcie się do bitwy! Prezentacja systemu walki Ash of Gods w nowym zwiastunie

Ash of Gods, nadchodzącym narracyjnym RPG od developera Aurum Dust, walka pełni ważną rolę i decyduje o sukcesie lub porażce twojej drużyny w wykonywaniu różnych zadań stojących przed nią. Przy tuzinach jednostek, z których każda posiada specjalne zdolności i możliwości synergii z innymi jednostkami, bitwę można toczyć na niezliczone sposoby.


Kiedy doda się do tego równania kolekcjonerskie karty walki, potyczki wzbogaca nawet pewien element chaosu! Obejrzyjcie dzisiejsze, nowe wideo, by zapoznać się z krótkim omówieniem tego, jak najefektywniej korzystać z niesamowitej elastyczności i głębi systemu walki w Ash of Gods – szykując się na premierę gry 23 marca.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.